18 yaşında bir mafya oğluna ne gözle bakarsınız?

Daha 18 yaşında bu işlerin içine girme ihtimali bulunan gencecik bir çocuk hakkında, ondan uzak dururmusunuz? Oysa o çok temiz kalpli efendi biriyse onu anlamayı secermisiniz yoksa ondan uzak mı durursunuz?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sıkıntı olur sanki

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her mafya kötü insanlar değildir. Bir Zamanlar biz de mafya idik ama bıraktık şimdi kendi halinizde insanlarız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cok temiz kalpli iyi biri zaten oyle birseye bulasmaz ve gasp etme dusuncesi bile tasimaz

0|1
    0|0
  • Uzak dururum kör kurşunlara geliriz mazallah

0|0
    0|0
  • mumkun olduunca uzak dururum. nekadar ıyı olursa olsun bu alemler insanı kendıne ceker hıc sucu bıle olmasa babasından dolayı..

0|0
    0|0
  • baban mafyamı oldu

0|0
    0|0
    • Dedem mafyaydı zaten babama geçti sıra sende diyor. O kadar mal mülk araba bana kalacak

• tek mafyada sendin zaten
      afedersin ama sakin birinin canını yak bakalım Allah'ın belası üstüne gelirse seni kimse koruyamaz

• ahahaha :D sen bu şekilde sadece kendin gibi işlerle upraşan bir kız bulabilirsin normal düzgün bir kız bulsanda kaçar bunuda bil.

• aramız bozulsa işkence falan yapar die kaçardım uzak dururum babasına çeker falan allah korusun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O çocuk benim ;)

0|0
    0|0
  • Bu onun suçu değil. Misal ben oflu bir ailenin torunuyum. Dedem bu alanda isim yapmış bir insan. Babam da öyle. Ve ailenin en büyük erkek çocuğuyum. Bir gün bütün işler bana kalacak biliyorum. Ama bu beni kalpsiz, kötü bir insan yapmayacak. Bu benim seçimim değildi çünkü.

0|0
    0|0
    • Bende yapmazsam olum tehditi alyorum

Yükleniyor...