Mültecilerden neden nefret ederiz?

Buneya her geleni al al hayır vakfilan burası bu ülke aldin birde ödenek aciyorsun üniversitelere sınavsız sokuyorsun kira sini veriyorum hersehre numunelik gibi yapıyorsun kendi ülkemde 2. sınıf vatandaş muelesi bu nedirya nefret ediyorum aga benim onun bunun maaşından kesip elalemin mülteci sının kral gibi yasamasından birde türk kimliği veriyorlar sizin o siyasetçi beyninizin ben

• Haklısın eklerinden gelse ailesini bile pejges cekicek
    50% (2)62% (5)58% (7)Oy Ver
  • Hayır onlarda insan ama burada işine
    25% (1)12% (1)17% (2)Oy Ver
  • Hepsinin.. Yayim
    25% (1)26% (2)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben baştan beri ülkemize girmelerine iyi bakmıyordum. Hümanist geçinip onlarda insan başına bomba yağıyor sen biliyor musun diyen eşim artık bu gelenlere harcanan paraları, gelenlerin yaptığı şeyleri gördükçe sesi çıkmaz oldu.
    Belliydi böyle olacağı çünkü sanki kendi içimizde refahımız süperdide birde bunlara bütçe ayrılıyor. Üstelik kendi vatandaşına harcadığından cok.. Yetmiyor kampüste yapıyorlarmış suriyelilere ohh..

0|1
    0|0
    • Aynen kardeşim anlatmak istediğim herşeyi özetledin tesekkur ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü onlara bakacak gücümüz yok ve devlet tutup getiriyor yetmezmiş gibi Türke 400 onlara 1200 burs veriyor.

0|1
    0|0
    • Aynen Hocam ağzına sağlık birde sınavsız üni var

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanin basina gelmezse anlamazmis dua et senin evin var onlarin evleri yikildi akrabalari olduruldu onlara biraz merhamet et bence dunya bu ne olacagi belli degil birgun seninde basina gelir o zaman keske oyle yapmasaydim dersin (ki insallah basina gelmez ve tumune iyi davranmiyorlar 5 liraya essek gibi calistirilanlar var)

0|0
    1|1
    • Hayır kurumumu mu burası iniuode sınavsız okuyorlar unutma hem onlarda turk kimligovar ücretsiz avrupadan buraya kovuyorlar iyilik için biraz fala deilmi her ülke kendi vatandasindan sorumludur ve önceliklidir ben ise 2. sınıf muamelesi yapılsın evsahibi ev verdi adamı bicaklasin yankesicilik kapkac gasp yapsınlar eeee sevimmi sovimmiu

• Valla nasil yazmissin okuyamadim yazdiklarini.
      Neyse banane ben sadece fikrimi soyledim sen ne yaparsan yaparsin kardesim.

• İnsanlar anlamak istediğini anlar gerisi fistir

• Kesinlikle katılıyorum, bunlar neyin kafasını yaşıyor anlayan anlatsın.! Hayır tamam al ülkeyede bu nedir ya? Biz necidiyiz burda? Acaba Allah korusun bizim başımiza gelseydi hangi biri kapısıni açacakti bize ?

0|1
    0|0
    • Aynen öyle kardeşim sonuna kadar haklısın sözde siyaset adına ülkenin içine ediyorlar ve bizim mal halkımız gozyumuyor neymiş yol yapmış :D :D

• Haklısın kardeşim bende istemiyorum kaç kere suriyelilerin sözlü tacizine uğradım sokağa çıkamaz oldum kendi ülkemde biz böyle düşsek kimse ülkesine almaz bizi kusra bakmada suriye bile almazdı hatta bizim topraklarımızı alabilmek için daha savaş açarlardı açıkcası ben kimseye acımıyorum demekki haketmişler dediğim gibi çıkıp gezemez oldum korkuyorum işe gitmeye üniversiteme gitmeye bıktım artık

0|1
    0|0
    • Valla biz burada kactanesomi hastanelik ettik taciz tecavüz gasp yaptı diye ama devlet koruyor konsolos giriyor nasıl adalettir anlamadım

• Devlete göre onlar daha üstün bize göre afedersiniz ama kalabalık yerlerde özel yerlere dokunmaya çalışıyorlar kaç kere kavga ettim cidden okumam bitsin bu ülkeden gidicem

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...