En çok seven kim ?

diyelim herhangi bir kız ve erkek sevgili oldular , zamanla hangi taraf daha çok sever? Mutlaka biri daha çok sever 😅 Buna siz karar verin 😊 . 😍24 Saat sonra EİG verilicek

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• erkeklerin sevmesini daha çok seviyorum kızda sever tamam ama erkek sevincede bir başka oluyor ve hoşuma gidiyor

0|1
    0|0
  • Karakter meselesi yurek lazım sevmek için 💕

0|1
    0|0
  • Ben cok severim başkasını bilmem

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kız daha çok sever çünkü kız zamanla daha çok bağlanır ama erkekler anlıktır ha bu arada not olarak yazmak istiyorum "karşılıklı aşk yoktur" bir taraf seviyoken diğer taraf sevmiyo

0|1
    0|0
    • 80% doğru ama sen kız olduğun için öyle düşüyor da ola bilirsin , her erkek öyle değil mesela :/

• Onlar karakterden zerre kadar nasibini almamış insanlar ve bunu yapan erkeklerde var sayısıda kızlardan çoktur

• Doğru 👏🏻

Erkekler Ne Diyor 1

• silahım sigaram beni çok seviyor biri benim için yanıyor diğeri benim için ateş ediyor. kimse benim için bunları yapamaz...

0|0
    0|0
    • sigaran senin için yanmıyor ve onu sen yakıyosun + yalnızca kendine zarar veriyorsun :/

• ben onu bir kere yakarken o bitene kadar kendini yakmaya devam ediyor. sigara düşmanlığını kendine sakla baboş sigarama laf ettirmem. :/

Yükleniyor...