Bir insana yapabileceginiz en büyük kötülük nedir?

Bir insana yapabileceğiniz en buyuk kotuluk onun canini en çok yakacak şey nedir sizce?
Bence ona acımak..

Güncellemeler:
Veya onub için çok onemli olan degerli olan birseyi kucumsemek mesela hayallerini

0|0
23|48

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbir insana kötülük edemezsin. Sadece davranış ve tutumlarının karşı tarafta yarattığı olumlu ya da olumsuz etkiler vardır; bunların boyutları, konunun derinliğine, kişinin hassasiyetine ya da oto-kontrol mekanizmasına bağlıdır. Bunları çeşitlendirerek, sıralayabiliriz ama konu bu değil.

Etsen, etsen; en fazla kendine kötülük edersin.

"İnsanlar kötülüğü, arzularının kuvvetli olmasından çok; vicdanlarının zayıf oluşundan dolayı yaparlar." John Stuart Mill

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir insan en zayıf noktası kadar güçlüdür. Zayıf noktasını bulup vurduğun anda o insan kendini dünyadaki en ezik kişi olarak görür. Çünkü önceden zayıf noktasından vurulmuştur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• beni aldatan bir kıza yaptığım kötülüğü anlatiyim ama benden nefret etmeyin bunu haketmişti...

kısa süre birlikte olduktan sonra iş yatak muhabbetine döndü ilk seviştiğimizde ona çaktırmadan masanın üzerine 50 lira bırakıp
    seviştikten sonra paran masanın üstünde giyinip gidebilirsin dedim...

0|0
    1|0
  • yalan yere sevıyorum deyıp asık etmek.. ınsanların hayallerını çalmak kadar kahpecesı yoktur..

1|0
    0|0
  • Onu kendi halinde bırakmak.

1|0
    0|0
  • Onun sadece iyi taraflarını söylemek tabisi

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Bir insana verilecek en büyük ceza sessiz kalmaktır.. Her anlamda sessz kalmak. o kişi bunun altında yuzlerce senaryo yazar kafayı yer... ilişki sonrası ıse, ınsan bırsey soyler, demekkı benı sevmıyormus, acaba hayatında bırımı vardı vs vs vs... kafayı yedırtır adama

0|0
    0|0
  • Onun hayallerini yıkmaktır geleceğine umursuzlukla bakmasını sağlamaktır

1|0
    0|0
  • Kollarını bağlayıp ellerine dondurma vermek.

1|0
    0|0
  • Susmak (eger surekli konuşmak istiyorsa )

1|1
    0|0
  • Ruhunu öldürmek

1|0
    0|0
  • onu takmmak değer vermemek onu umursamamk bir insanın yüreğini en cok bu acıtır

1|0
    0|0
  • İşkence ederek öldürürüm.

1|0
    0|0
  • İkiyüzlülüktür arkasından konuşmaktır yalan konuşmaktır

1|0
    0|0
  • Gururuyla oynamak

1|0
    0|0
  • Yalan söyle

1|0
    0|0
  • görmezlikten gelmek

0|0
    0|0
  • Çükünü kesmek :D

0|0
    1|1
  • aldatmak

1|0
    0|0
  • insan kendi kendine yapabilir anca en büyük kötülüğü. bu da ona ders olur zaten...

1|0
    0|0
  • valla şahsım adına başkasına verbileceğim en büyük kötülük adamın yanında osurmak adamın burnunun direğini kırmak başkada bişey yapamam

0|0
    0|0
  • Onun duygularını kullanmak. Her yönden.

0|0
    0|0
  • Onu yok saymak.

0|0
    0|0
  • Sevdigi kisinin canini yakmak knk

0|0
    0|0
  • Buna kotuluk demıyelım de karsındakıne verebılcegın en guzel ceza onu kucuksemek degılde sadece hak ettıgı degerı vermektır

0|0
    0|0
  • Görmezden gelmek.

0|0
    0|0
  • Kötülük yapacak kişiye ve kişinin merhametine göre değişir heh unutmadan bugünün yarınıda var mutlaka can yakanin canı yanacaktir ibaresi günümüzde belli başlı olaylarla tescilli dir saygılar sunuyorum.

0|0
    0|0
  • 32 yerinden bıçaklayıp tecavüz edip gelinlik giydirip çalılıklara atmak.

Haşırt.

0|0
    0|0
  • namusunu şerefini iki paralık etmek.

0|0
    0|0
  • En büyük kötülük yapacağım biri şu an yok. Ama olursa bir filmdeki daha iyi göründüğü günler olmuştu diye dalga geçilecek hale gelene kadar kıtır kıtır keserim, tersim pistir ayağınızı denk alın.

0|0
    0|0
  • Güveni boşa çıkarmak.

0|0
    0|0
  • Bir insana yapabileceğiniz en büyük kötülük: Gerçek olmayan onun hoşuna gideceğiniz şeyleri söylemektir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 22

• Yalan söylediğini ya da olduğu kişilikten kendini farkli gösteren insanin gercekleri red edemeyeceği bir sekilde önüne sunup kabul ettirmek :) bunu yaparken baya bende yipraniyorum ama bu onun dışında birşey yapmam pek :), şu ana kadar ilerde ne olur bilememmtabi hayatbu

1|0
    0|0
  • Yokmuş gibi davranmak olabilir.

1|0
    0|0
  • umut verip yari yolda birakmak.

1|0
    0|0
  • Soylersem ogrenirler

1|0
    0|0
  • Vicdanı varsa vicdanıyla baş başa bırakmak

1|0
    0|0
  • zaafını bilmek ve ondan vurmak neden korkuyorsa en çok
    bu sevdiği birini elinden almak olabilir
    çok şey var aslında kişiye bağlı öğrenmen gerek

1|0
    0|0
  • Umursamadığını hissetirmek

0|0
    0|0
  • Sevdiklerini kaybetmesi ve buna sebep olmak en buyuk kotuluk

0|0
    0|0
  • ihanet etmek

0|0
    0|0
  • Güven verip sonrasında kandırmak

0|0
    0|0
  • Güven verip bırakıp gitmek

0|0
    0|0
  • onun canını yakmak yakmaktir. 😞

0|0
    0|0
  • Umut verip yarı yolda bırakmak.

0|0
    0|0
  • Bence umursamamak. Yani onu yok saymak. O seni sevdiğini söylediğinde "Salla ya" tarzı şeyler sölemek.

0|0
    0|0
  • ona yalan söylemek

0|0
    0|0
  • Umudunu hayallerini çalmak

0|0
    0|0
  • hayatını sevmek

0|0
    0|0
  • Umursamamak.

0|0
    0|0
  • Umursamamk gormezden gelmek

0|0
    0|0
  • Onun en zayıf noktasına vurmak
    Mesela çok sevdiği bir kıza tecavüz etmek

0|0
    0|0
  • umut verip sonra da umutlarını yıkmak bana olmuştu çok kötüdü bence en kötüsü buuu

0|0
    0|0
  • Valla bir kızla düşmanız. Sağda solda arkamdan konuştu ben onu defalarca uyardım ve her seferinde söz verdi buna rağmen konuşmaya devam etti. Son uyarmamda sonuçlarına katlanacaksın adımı batırma kendi b*klarını üstüme atma dediğimde bana bir b*k yapamazsın demişti. Ne kadar yattığı insan varsa hepsini konuşturup videoya çektim, babasını arayıp abicim kızın bana bunu bunu yapıyor gelir misin konuşmamız gerek şurda bekliyorum dedim ve adamı 2 saat bekledim sonunda geldi. Videoları izlettim. Sonra benden özür diledi kız şu an ne durumda zerre ilgilenmiyorum. Hayatımı mahvedenin hayatını başına yıkıyorum. Kinciyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...