İnsanlar gün geçtikçe özenti bir tipe bürünüyor bunun sebebi sizce nedir?

Yok Bim fakir marketiymiş. Yök pazardan alışverismi yapılırmış. Nedense bunları diyenlerde genellikle fakir insanlar. Yani kimseyi yadırgamayım diyorum ama elimde değil.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bunun nedeni tv ve internet. Önceden haberler, olaylar vs vs bu kadar hızlı yayılmadığından böyle sonuçlar çıkmıyordu ortaya. Dünya artık bir köy ve herkesin her şeyden haberi var.

0|1
    0|0
    • Çok haklısın ama ben insanlarla bu şekilde dalga geçildiğini düşünüyorum. Beyinleri bu kadar mı yıkanıyor bilmiyorum. ya da benmi etkilenmiyorum bu tarz şeylerden. Çok üzücü vallahi

• Kendimi bu sitede de ifade edemiyorum :D
      Başka platformlar bulmalıyım, bu sitede beyin sadece aşk ve cinsellik üstüne ve bu durum çok sıkıcı :D

• Şu son günlerde site gerçekten cok vahim durumda

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• gün geçtikçe artan teknoloji beraberinde 'popüler olma' modasını da getirince, doğru orantılı olarak özentilikte arttı.. fakir insanlar dediğin şahıslar etraflarına bakarak kendilerini onlarla kıyaslayıp, onlar arasında rencide olacaklarını düşünüyorlar kendilerini küçük görüyorlar.. ben yadırganacağıma insanları yadırgarım araya kaynarım kimse benim fakir olduğumu anlamaz deyip, asıl utanılacak hareketi sergiliyorlar..

fakir olmak utanılacak bir şey değildir ama malesef ki görünenin arkasındakini göremiyorlar. ellerinde imkan olmamasından dolayı pahalı andorid telefonlar, internet vs bunlardan mahrum kalıyorlar. ben internetin adını; şeytanirracim koydum :)) aslında şeytandan mahrum kalıyorlar ama bu olumlu şeyi göremiyorlar işte.

0|0
    0|0
    • Cok dogru konustun. Bravo :)

• birde televizyonlardan hipnoz olma durumu var :D aslında sorunun kaynağı bu değil, aile :)

• Herkes değil ama bende çoğu insanda gördüm onlar genelde aşırı hayal dunyasinda yaşayan ve başkalarının hayatlarina özenip onları yaşamak ısteyen insanlar :) ve bunun farkinda olmadan yapiyorlar

0|0
    0|0
    • Allah beyin vermıs neden kullanmyorlar :D farkında olmadan yapmak falan anlamam ben :D

• Herkes herseyi hemen kavramaz kimi erken kimi geç kavrar ;)

• Kendilerinde eksiklik hissetmeleri ve başkalarının sahip olduğu hayata onların sahip olamaması

0|1
    0|0
  • ya burada böyle küçümseyici konuşuyorlar ama hepsi de küçümsediği şeyi yapıyor slaklar

0|1
    0|0
    • Ben yapmıyorum o salaklardan değilim şükürler olsun. Kimseye kanıtlamak zorundada değilim elbette.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendileri olamıyorlar. Başkalarında arıyorlar mutluluğu.

0|0
    0|0
  • Bim'den de alırım Pierre Cardin'den de. Pierre Cardin'den de hiç alışveriş yapmadım bu arada dsfsdf Kısmet olursa neden olmasın?

Haşırt.

0|0
    0|0
  • Hayatlarında markete gitmek lüks sayılınca öyle oluyor yani hayatlarının en lüks anı bir markete gitmekten ibaret onlar için

0|0
    0|0
  • Kişilik eksikliği değilde ne denir ki buna dimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...