Karşı cinste beğendiğiniz ya da beğenmediğiniz özellikler nelerdir?

Karşı cinste;
* belden aşağı konuşan kesimi
* saçını sakalını çok uzatanları
* sevgilisinin mini ve dekolte giymesine izin verenleri
* hafiften kılıbık olanları
* dikkat çekmek için saçma sapan davranışlarda bulunanları
sevmiyorum.

Karşı cinste;
* giyime
* davranışa
* güven e
* saygı ve sevgiye (ister sevgili olsun ister arkadaş farketmiyo.)
* sosyal olmasına
* kötü alışkanlığının olmamasına
önem veririrm.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• * Dekolte giyip aooyy çöş ya ayı gibi bakıyolar diyerek beni kavgadan kavgaya sürükleyen hatun

*Her naneyi yiyip köçökkön zorla bana şunu yaptılar kimseye söyleyemedim diye senaryo yazan hatun

*Aşırı makyaj yapan hatun/hiç yapmayan hatun

*Her topuklu ayakkabı giydğnde her kırmızı oje sürdüğünde ki süremiyorsunuz etlerinize taşıyor her kırmızı ruj sürünce seksi oldum sanan hatun

*Tanışır tanışmaz sevgiliymişiz gibi davranan hatun

*Param için çevrem için benimle birlikte olan hatun

*Motor olduğu her halinden belliyken namuslu ayaklarina yatıp beni uğraştıran hatun

*Bebek taklidi yapınca sevimli oldğunu sanan kezban hatun

*Kariyer yapamamış okumamış meslek sahibi olamamış sadece dış görüntüsyle koca bulup değer görebileceğini sanan ezik hatun

benim liste uzun meşgul etmeyim gideyim ben 😆

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Esmer olsun, kisa sac, sakalli ve azicik maco 🙈
    Agir basli, efendi, saygili, kendine guvenen👍
    Kufurlu konusmasin , yerlere tukurmesin,😇
    Dozunda kiskanlik olsun,😎
    Sadakat, hayatinda sadece"ben"olabilecegim ve %100 guven duyacagim...👏
    Begenmediklerim de tam tersi iste 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelik kim olduğun sevip saydığın kadar sevilir sayılırsın bu öncelik lakin günümüzde herşey kişinin benlik zannı üzerine başka kişi insan hatalarıyla vardır şu var ki hoşgörü, anlayış ahlak görgü seviye farkı en başlıca benimsemesi gereken hal durumlarıdır neticede güzellik mal mülk makan mevki kibir kendini beğenmek vs bunlar kişiyi körelten kalbini kirleten unsurlar elbet ayarında olması gerekir ama bir güzelliğe bir çizik yeter bir zenginliğe de bir hata, önemli olan insan olmak ki bunu benimsedikden sonra herşey olduğu güzelllikde olacaktır muhakkak.

0|0
    0|0
  • Çok şey istiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçini bayan gibi uzatan , kirmizi bordo pantolon giyen adamdan tiksinirim kadin gibi dekolte gösteren erkeği basit bulurum , çünkü erkeklerden hoşlanan erkeklerin daha çok dikkatini çektiğini düşünüyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...