Anneler neden ogullarini hep daha cok sever?

benim annem hep abim olan "insani" daha cok sevdi ve bunu saklamaya calismadi bile.. kücükken o abi beni hep dövüyordu annemin gözünün önünde annem bisey yapmiyordu, her gün beni asagiliyor, pis pis küfür ediyor bana, ben de ona cevap verirsem annem ona degil, BANA kiziyor, BEN terbiyesizmisim... babamda zaten hep annemin tarafinda, hic birseyle ilgilenmiyor.. benim bunlarin yüzünden kücük yasta psikolojim bozuldu psikologa gittim 6 yasindayken bircok hastaliklarim olmustu kendime zarar veriyordum ve kimseyle konusmuyordum 11 yasinda bulasik deterjani icmistim kendimi öldürmek icin olmadi, 13 yasinda bileklerimi kesmeye calistim o da olmadi,,... anoreksi oldum cok problemlerim vardi caresizdim ama kimseyi ilgilendirmiyordu!

su an psikologa gidiyorum, büyük psikolojik sorunlarim var annemde biliyor 6 yasinda trikotillomani oldum ve HALA o hastaligi yenemedim belki hic yenemeyecegim annem kücükken bana kiziyordu beni azarliyordu bu yüzden... herseyi yazmayacagim zaten uzun oldu simdi... ben abimden hep daha basariliydim sessiz caliskan güzel bir cocuktum anlayamiyorum niye hep abimi daha cok sevdiler beni mahvettiler ANNELER NEDEN OGULLARINI DAHA COK SEVER?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• O sadece bir söylenti anneyi en çok oğullar sever kızlar ise babalarını bu mantıkla o çıkarılmaya çalışılır. Unutma senin parmağın kanasa annenin içi ağlar anne çocukları arasında asla ayrım olmaz göze öyle gelebilir ama ANNE bir parmağından vazgeçer mi?

0|0
    0|0
    • abim kücükken yüzüme vurdu burnum kirilmisti kanlar icinde agliyordum annem neden abime kizacak yere bana agliyorum diye kizdi ya?

En İyi Kız Görüşü

• Herkez oyle değil sana denk gelmiş canısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...