Eski sevgiliden arkadaş olur mu?

eski sevgilisiyle arkadaş kalabileniniz var mı bunu nasıl başardınız

Güncellemeler:
olmazsa neden olmaz nedeniyle birlikte açıklarsanız çok sevinirim

0|0
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• Sokakta sarmaş dolaş sevgilileri görünce "Bak kanka önceden bizde böyleydik." mi diyeceksiniz?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Ben olamam çünkü onu gördüğümde iyi ve kötü günlerimi hatırlamadan arkadaş gibi olamam. Neden derseniz sadece sevdiğim kişilerle birbirimize ve ilişkiye şans verdik ( biz diyorum çünkü karşımda ki kişinin düşünceleri çok önemli benim için ). Ve hiç bir ilişkime başlarken biteceğine düşünmüyorum. ( Fazla sahiplenmek ve sevmek) bu yüzden ben olamam

0|0
    0|0
  • 3-5 günlük sevgiliye sevgilimi demem olacaksa yıllarca gönlünde taht kuracak

ha ayrıldı ha ayrılacak triplerine girilirse ilişki diye bir şey olmaz

bilirsiniz insan her gün aynı olmuyor bazen anlayış göstermek gerekiyor

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Neler yaşandığına ve nasıl ayrıldığına, ayrıldıktan sonraki ortak arkadaşlar, iş vs. bağlı.

0|0
    0|0
  • olmaz diyenlere katılmıyorum başta haklılar ama hayatlarına başkası girdiğinde kan kardeş bile olurlar:)

0|0
    0|0
  • Olmaz. net

0|1
    0|0
  • Kuzudan post, eski sevgiliden de dost olmaz

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliden arkadaş olmaz.

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliden sicagi sicagina dost olunmaz, evet belki merhabalasilabilir, fakat bir sure sonra iki taraf icinde iyi olmaz.

0|0
    0|0
  • Olmaz yani biseyler yasayipta ilerde arkadasim demek hatta evlenirse esiyle tanismak falan gurursuz güzel kardeşim gibi bir durum oldu

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Sevgiliden arkadaş olunmaz...

0|0
    0|0
  • Geçinilebilseydi eski olmazdı arada bir geçimsizlik varsa demekki olmaz yani arkadaş falan

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliden bence arkadaş dost olmaz benim eski sevgilim benımle konuşucak car car car sonra ben onu görücem başka birisiyle yok abi daha konuşmam ya

0|0
    0|0
  • son 5 sevgilimden 4 ü ile görüşüyorum 2 si işyeri mecburi ortak işlerden dolayı diğer ikisi farklı şehirlerde olsayda 15 20 günde bir görüşürüm 1 sadece görüşmüyorum oda duygusal oldugu için etkilenmemesi adına

0|0
    0|0
  • Olunmaz.

0|0
    0|0
  • olmaz bence..

0|0
    0|0
  • Valla bir ay sonra sevisicez tekrardan nasi oldu bilmiyorum karsilikli iyi niyetlerden :)

0|0
    0|0
  • olmaz, ne yapacaksınız sonra "ya sen böyleydin o böyle yapıyor" edalarında beyin fırtınasımı.

0|0
    0|0
  • olur ama sürekli grüşülmez konuşulmaz konuşulursa gene eskiye dönülür

0|0
    0|0
  • Omazzz

0|0
    0|0
  • Unutabilirsen olursun

0|0
    0|0
  • Cengiz kurtoğlu sulanan çiçekler yaz dinle nedenini

0|0
    0|0
  • olursun ama mallık olur

0|0
    0|0
  • Tabii ki olunmaz. Ne o yenisini mi anlatacak

0|0
    0|0
  • çok zor olur neler neler yaşanmıştır aralarında biraz genişsen olur

0|0
    0|0
  • Erkekten ile kadin arkadas olamaz zaten eski sevgili olsa olsa sohbet malzemesi olur

0|0
    0|0
  • Eski sevgiliden bir yol olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• olur tabiki sonuçta bitmiş bir ilişki neden arkadaş kalmayalımki

0|0
    0|0
  • olmaz çünkü çok kötü bişey. bana göre yavşaklıktır. elimin altında adam / karı olsun hesabıdır. bu bilgisayar modu mu ilişki modundan arkadaş moduna geçiriyorsun? yoksa asosyal misin? başka insan mı kalmadı?

0|0
    0|0
  • eski sevgiliyle hiçbir şey kalamazsın. kalana da baska bişey derim ben..

0|0
    0|0
  • Olmazzz

0|0
    0|0
  • olmaz.. sonuçta bir geçmişin var ve bir gün karşına sevgilisiyle çıktığında için acır

0|0
    0|0
  • Olmaz ya

0|0
    0|0
  • Olur ama herkesin yapabileceği bir şey değil kişiye bağlı biraz

0|0
    0|0
  • Olmaz sanıyordum ama oluyormuş 😂😂

0|0
    0|0
  • Bence olmaz. Sonuçta yaşanmışlık var.

0|0
    0|0
  • eski sevgiliyle olunmaz çünkü aklında kalbimde hep yaşadığınız anlarda oluverir ve normal yaşantına ya da bir başkasına aşık olmazsın

0|0
    0|0
  • Olmazz sonucta yasanmislik var.

0|0
    0|0
  • olmaz iki taraftan biri illaki seviyodur birini

0|0
    0|0
Yükleniyor...