Aşırı sinirli oluyorum kendimi işime veremiyorum. Önerileriniz nedir?

Bir de dershane ev ev dershane ye gidiyorum dışarı çıkamıyorum hiç önerileriniz nedir? Geçmişteki bazı şeyleri yediremiyorum.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• boşver neden geçmişte takılı kalıyorsun ki. Geçmişe takılıp geleceği kaçırma aklına gelince bir dur derin nefes al belki içinden bir saydır. Sonra geç gitsin. Taze bişiler varsa zamanla azalacak gülüp geçersin. Akşamları ağlamak istersen de tutma kendini ağla gitsin kime ne. Kendimden örnek veriyim ben daralınca motora atlıyorum sonsuz bir kaçma fırsatı vermese de durana kadar aklımdan herşey gidiyor. Belki de böyle bir şey bulmalısın kendine.

0|0
    0|0
  • Geçmişi boşver şimdiki düşün hayat devam ediyor gökte yıldızlar havada kuşlar civil civil keyif al hayattan

0|0
    0|0
  • sakinleştirici hap

0|0
    0|0
  • Gecmişinde ne var ki özel mi

0|0
    0|0
    • evet çoooook şey

• Anlat istersen dicem ama bu sitedeki kızlar aşırı egoist yani sanmıyorum ki mesaj atıp anlatasın durumu ki çoğu insana da yardımcı oldum teşekkür bile etmiyor insanlar. Ama bilmeden söyleyebileceğim tek arkadaş tavsiyesi geçmiş geçmişte kalıyor, geçmişe bu kadar çok takılırsan geleceği ayarlayamazsın. Her insanın başına kötü şeyler de geliyor, hata da yapıyor. Ama Rocky de bir söz vardı kaç defa düştüğün değil kaç defa ayağa kalktığın önemli. Geçmişten kendine ders çıkarıp daha da güçlü daha da dik ayakta durmak lazım. Yani olayı bilmeden anca bu kadar yardımcı olabilirim :)

• o kadar yazmış uğraşmışım insan bir teşekkür eder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...