Sizce neden ergenlik hep büyük bir drama olmuştur hayatımızda? Ergenlikte hep depresyondaymışız gibi yapıyoruz neden?

Ben ergenlikte depresyandaymış gibi yaşıyordum ve hep sorun yaratırdık kendimize. Neden bir de aile baskısı hissederdik eminim sizde benle aynı düşüncedesiniz.

Güncellemeler:
herkez dusuncesini acik soylesin lutfen

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• hormonal dengesizlik ve çocuk gibi sevilmeyip yetişkin gibi muamele görmeye başlayınca ve yaptığımız hatalardan mesul olmaya başlayınca ruh halimizde etkileniyor haliyle

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çünkü öyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aile de bir ergen olursa anlıyorsun aslında ailemizin ne kadar haklı olduğunu şimdi kardeşime bakıp ah ben diyorum :)

1|0
    0|0
  • Çünkü vücut olgunlaşmış fikirler ise çocukcadır

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Ben ergenlik dönemide hiç depresyonda değildim. Deli dolu neşeli pozitif birisiydim. Karaktere göre değişiyor demekki. Herkes aynı değilki :)

0|0
    0|0
  • Bence denilen söz bize baskı geliyordu ve bu yüzden her sözü baskı hisserdiyordukkk...

1|0
    0|0
  • ergenken beynim tamamen kadınlara konsantre olmuştu yüzüm sivilce bahçesi gibiydi neyseki geçip gitti bunlar

0|0
    0|0
  • değişikliklere alışmakda zorlandığımız için bence.. tüm düşüncelerimizi sorgulamaya başlıyoruz

0|0
    0|0
  • Sanki ben hic ergenlik dönemi yaşamamış gibime geliyor

0|0
    0|0
  • Ben kısa değinip kaçıyorum arkadaşlar, ergenlik gibi kısa bir sürede hayatımızın geri kalan yılları boyunca yaşadığımız hormon değişimlerinden daha çok değişim yaşarız. En büyük sebebi bu. Diğerlerini de cahiller söylesin.

Cayırt.

0|0
    0|0
  • Bende olmadı bir sınav stresi falan olunca oluyordu o kadar

0|0
    0|0
  • Çünkü biz sıkıntımızı kimseye anlatamıyoruz o ara :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hormon değişiminden dolayı tüm blue çağı gençleri böyle hisseder ama bu bilinçli olmakla alakalı ben hiç bir zaman mutsuz bir ergen olmadım tam tersi ergenlik çağımdan zevk aldım çünkü ailem öğretmenlerim çevredeki genç ablalar bana bununla ilgili gereken bilgiyi verdi o yüzden bir şeye sinirlendiğimde ani tepkiler vermek yerine veya melankoliğe bağlamamak için sürekli ergenlik dönemimde olduğumu kendime söyleyip durdum kız kardeşimde 12 yaşında şu an ve gayet mutlu ve bilinçli bir genç

0|0
    0|0
Yükleniyor...