Hiç çevrem yok. Nasıl arkadaş edinirim?

Merhaba arkadaşlar, ben hayatım boyunca hep asosyal bir tiptim. Ama şimdilerde bir arkadaşa ihtiyaç duyuyorum. Açıktan okuyorum ve çalıştığım iş yerinde yanlız duruyorum. Hiç arkadaşım yokki onunla bir ortama gireyim. Kendimi değiştirdim ama arkadaş bulmak istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• İşin sırrı basit. 'Merhaba.' Git ve birisine bunu söyle, sonra da sohbet etmeye başla. Bunu kafa dengi birini bulana kadar birkaç kere tekrarla. Tebrikler, arkadaş edindiniz.

0|0
    0|0
    • Ya biraz çekingenim. Ama onun yanı sıra uşakta yaşıyotum ve dışardaki herkesin yanında biri ya da birileri var.

• Ne mutlu* olacaktı, pardon. :D

• Aahah hiç sorun değil :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• insanlarla çok koyu muhabbet yapman gerekmez herkezle iyi ol kimseyle ters düşme seni sevmeyenler olabilir onlara malzeme verme heryerde aralık bir kapı muhakkak bırak elbet birileriyle bir ortama giriceksin girememe şansın yok sadece kendini geri çekme yeter birazda cesaretle her ortama girersin tercihen gerekmedikçe konuşma bol bol dinle :)

0|0
    0|0
  • Yardım kuruluşlarına gönüllü olup çevre edinebilirsin.
    LÖSEV, TOG, TEMA bunlar sosyalleşmene aracı olabilir.

0|0
    0|0
  • benim de yok panpa. senden daha beter asosyalim. sırf çevre edinmek için bile bir işe girip çalışmayı düşünüyom, belki kısmetimi orda bulurum :D

0|0
    0|0
  • Takıl bana hayatını yaşa

0|0
    0|0
  • Gunaydin merhaba oyle dusunme tanismaya calis muhabbet et mesela ;)

0|0
    0|0
  • boşver edinme sana bir amca tavsiyesi tek takıl hep tek

0|0
    0|0
  • Arkadaş bulmak elbise almak gibi değiş zamanla olur

0|0
    0|0
  • Çbitane bilemi yok

0|0
    0|0
  • yeteneğin mi yok?

0|0
    0|0
  • İnsanalr fesatlaşmıs artık. arkadaşlık , aşk menfaatçilik bir görünür almış :

0|1
    0|0
  • Beni bir arkadaşın bir dostun bil

0|0
    0|0
  • Şimdiden bir sürü arkadaşın oldu

0|0
    0|0
  • Avmlerde satilir, arkadas sevgili me arasan var.

0|0
    0|0
  • Şu ozelden knsalim bn arkadaş olurum size

0|0
    0|0
  • Hic arkadas bulamiyorsan sorun sendr degil cevrendedir yuksek ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...