Kürtlerle artık düşmanlık bitecekmi?

Pkk giderse kürt kardeslerimizle tekrar osmanlidaki gibi dost olurmuyuz

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Hayır olamayız, o kanları asla unutmam, unutturmam!

0|2
    1|0
    • Kürt demek pkk demek değildir. sizin bu yaptığınız batı dünyasının tüm müslümanları terörist olarak görmesiyle aynı azcık şu cahilliklerinizden kurtulun !!

• böyle bölücüleri eig seçte insanlar görsün kürtle pkkyı bir tutan süzmeler.

En İyi Erkek Görüşü

• kurtlerle dost olunmadigi icin pkk ortaya cikti

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir Kürt olarak Osmanlı olma hedefinizi anlamıyorum. Osmanlı politikaları gelişen dünyada başarısızdı bu yüzden Osmanlı kalmadı. Kürtler dilini kazanmalı. Olay Türklük ve Kürtlük meselesi olmadığı görülmeli. Osmanlı gibi gelişen gelişen teknolojiden uzak kalmak yerine tam teknolojinin bir merkezi olunmalı. Başarı ancak öyle gelecek. Ama aptallar gokyuzu isaret edildiginde parmaga bakarmış. Bu aptallıktn vazgeçin.

0|0
    0|0
  • Bitmeyecek. Onlar devam ettirdiği sürece bitmeyecek. Ortalığı karıştıran onlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Benim ideolojisi olmayan, bu memlekete hizmet eden, bir şekilde hayatını kazanmaya çalışan hiçbir kürt ile sorunum yok.

Sorun ülkemiz ideolojisi olan ya da olanlara hizmet eden başta kürt olmak üzere bütün insanlarla.

Onun için konuyu kürt olarak değil, ülkemize düşman olanlar olarak değerlendirmeliyiz.

Sorunuzun şekli (istemeden olduğunu düşünüyorum) tam da ülkemizi ayrıştırmaya, bölmeye çalışanların istediği şekilde.

0|0
    0|0
  • kendimizi kandırmayın osmanlıdada kardeş değildik hain her zaman hain bugüne kadra 29 kez isyan etmişler akıllanmıyolar yapacak bişey yok içlerinde gerçekten vatan millet duygusu olan yediğine sıçmayan çok insan var ama malesef eyırt etmek çok zor

0|0
    0|0
  • Kürtlerle dost olmasak eğer ülkenin batısı sakin kalabilir mi? Şu anda mücadele elinde silah olanlarla ve bunlara destek olanlarla. Halkların birbiriyle sorunu yok, olsaydı zaten bir arada yaşayamazlardı.

0|1
    0|0
  • kürtlerle düşmanlığı yaratan sizsiniz zaten osmanlıda kürdistan eyaleti vardı adamların elinden aldınız bir de suçlu ilan ediyorsunuz

0|0
    0|0
  • Benim Lugatımda Doğulu-Batılı , Fakir-Zengin Ayrımı Yoktur.
    - Şeref'liler Ve Şerefsiz'ler Ayrımı Vardır. . !

0|0
    0|0
  • Osmanlida 32 kurt ayaklanmasi oldu arastir derim

0|0
    0|0
  • ''Biz Anadolu topraklarının çocuklarıyız. Bizim kalbimiz bu vatan için sonsuzu dek atacaktır.''
    Kanımızı akıtanları ne ben nede benden olanlar dahil hiç affetmeyeceğiz.

0|0
    0|0
  • şu ben kürdüm ama türkiye yi seviyorum diyenlere ayar oluyorum. tarihte devletleri bile yok ama kendilerini millet olarak tanıtıyolar . belki hindistan gelme soyları belkide ne bleyim başka bir ülkenin kolu. tutturmuşlar ben kurdum kurdum.

çok pislik var içlerinde çok. onlar dururken bu iş olmaz. ben kürdüm diyeceklerine türkiyeliyim desinlerde belki azcık şerefli olurlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...