Erkekler neden hesap ödetmemeye calısıyor?

Gerilim yasıyorum resmen kasanın orda. Erkeksin diye hesabı ödeyecek olan sadece sen değilsin kusura bakma diyorum alınıyorlar. bir ego savası gibi bir şey oluyor.

0|0
16|46

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Toplum baskısı yüzünden. Kendilerini buna mecbur hissediyorlar çünkü toplum onlara bunu aşıladı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Hesap ödemeyi istemek, bir baskınlık kurma iç güdüsüdür.

1|0
    0|0
  • Yoo ben hiç çalışmam Alman usulü candır.

3|0
    0|0
  • Malın bırı zamanında öyle yapmıs yıgıtlıge fok surdurmuyoz kanks

1|0
    0|0
  • İlkini kesin ben öderim.
    Sonrasında ortak karar alırız. Hepsini ben ödemem.
    Sonra yarılınca kazığı biz yiyoz :)

0|0
    0|0
  • Ataerkil toplum baskısı

2|0
    0|0
  • Benim hic oyle cabam yok hatta benimkinide versene la diyom

0|0
    0|0
  • Sen niye bozuyorsun erkeği onu anlamıyorum. Bu eskiden kalma bir gelenektir. Çünkü çoğu bayan eskiden para kazanmazlardı. O da aynı havadan gidiyor ne yapsın.

0|0
    0|0
  • Tamam sen öde bundan sonra.

0|0
    0|0
  • ben ödetirim sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • İlişkinin başlarında erkeğin ödemesi lazım nezaketen ama ilişkiniz ilerledikce samimiyetiniz arttıkça kimin ödediğinin çokda önemi yok bence

0|0
    0|0
  • Sosyoloji bunu gerektiriyor çünkü

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma ben şayet ödetmem hep öderim bu yüzden aptal duruma kondum. Artık her kes kendi hesabın kendisi ödeyecek.

0|0
    0|0
  • Buna bende anlam veremiyorum bu algiyi yaratani bulursam oldurecem :) boyle bise yok biz erkekler zengin degiliz :)

0|0
    0|0
  • kızlarda ödesin yaa

0|0
    0|0
  • Oyle bir derdim yok yahu 😂

0|0
    0|0
  • ben de ödetmiyordum taa ki kızlar benden önce gidip odeyene kadar dı bu alısknlık bırak ödesinler dedim ne diyim gurur mu olur bu işte :D

0|0
    0|0
  • Sevdiğini koruma iç güdüsü gibi bir şey :D

0|0
    0|0
  • Kızlar neden beleşçi olmaya çalışıyorsa o yüzden de erkekler hesap ödetmeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Erkek varken bayaň hesep ödemez kardeşim

0|0
    0|0
  • Kızın hesap ödemesi ters düşer be bacım sizin erkeklerin yanında bahsetmeniz bile hata ama bunu suistimal etmemelisiniz tamam hesap ödemeyin ama bizide kurutmayın

0|0
    0|0
  • Ben alman usülü taraftarıyım belli bir safhaya kadar

0|0
    0|0
  • çünkü cezbetmeye calısıyor bir çoğu. . oysa bir erkek ne kadar sevildiğini anlayabilir ufak şeylerden..(konudışı)

0|0
    0|0
  • gel ben ödetirim rahatlarsın

0|0
    0|0
  • Sevildigin icindir belkide eer sana odetmemek istiyorsa cebinde paran dursun belki baska bir seye lazim olur diye. Bu kadar art niyetli olma ego falan degil.

0|0
    0|0
  • ben odetirim yeri gelir ben oderim yeri gelir sevgilim oder ama bir sevgilim bile yok :D

0|0
    0|0
  • adam olan ödetmez

0|0
    0|0
  • öyle aşılanmış ama en iyisi bu

0|0
    0|0
  • Sen tuzlu yere gitmemissun belli oluyor 😂😂😂

0|0
    0|0
  • ilk başlarda ödetilmez zamanla ödetilir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Parası yoktur garibanın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 15

• dert ettiğin şeye bak :D

0|1
    0|0
    • napim geriliyorum :D

• taktiksel bir mevzu değil ki bu. herkesle oturup kalkmam yemek yiyip çay kahve içmem zaten. cevremdekiler de ben de öğrenciyim. gerek yok yani tek tarafın ödemesine

• anladım canım

• Uzman olarak söyleyeyim. Ülkedeki grup nomları bunu yaratıyor. Erkek, küçüklükten bu yana, üstün olması gerektiğini kadına sahip çıkması gerektiğini düşünüyor. Hesabı ödemezse, kendini üstün görmüyor (bazıları centilmen görmüyor). Kafası çalışan biriyse, bu tarz normlara inanmadığını söyle.

1|0
    0|0
  • Alman usulü 👍

0|0
    0|0
  • Nezaket

0|0
    0|0
  • Kendilerinin gururlu olduklarını düşündüklerinden veya şöyle deyim hesabı kızın ödediği durumlarda kendini ezik hissetme v. s. Çok yanlış bir şey bence Alman usulü olmalı herkes kendi hesabını ödesin

0|0
    0|0
  • Ya aynen sanki kendi parası baba parası yiyenler de yapıyor ya he he

0|0
    0|0
  • Bence herkes kendi yediğini kendi ödesin. ya da mumkunse dışarda yemek yenilmesin

0|0
    0|0
  • Erkek ödeyecek ödemeyen erkekten saymam

0|0
    0|0
  • Centilmen her erkek kızlara hesap ödetmemelidir ödetenden bir tık olmaz koca olacak aday ödetmez o evinini erkeği potansiyeli taşıyandır dantelistan. com

0|0
    0|0
  • Üstüntük taslama kendini bir 💩 sanma bazilarida kibarlik oldugunu dusunuyo

0|0
    0|0
  • Cömert olduğunu kanıtlamak icin

0|0
    0|0
  • bende yasıyorum..

0|0
    0|0
  • Bana da hep hesap ödeten denk geliyor 😒😒

0|0
    0|0
  • Dün aynısı başıma geldi insani deli ediyorlar resmen

0|0
    0|0
  • çalışıyorsa bırak ödesin. ama öğrenciyse ve sende öğrenciysen babasının parasıyla hesap ödemesini anlamam asla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...