Bu ulkeden gitmeli mi?

Evet diyenler nasil gidilir bu ulkeden nereye gidilir dil bilmiyorum mesela ama nefes alinmiyor cahillik sagli sollu nefret kotuluk utanmazca yayiliyor

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• So you're calling every person jahill in the country yet you're saying you don't know any languange. I'm kinda confused who is the jahill you or other?

Cahillikden kastin kimler cok merak ettim, yurtdisindayim bilelimde ulkemizi o konuda bilgilendirelim.

1|0
    0|0
    • Arkadasim diyanet bir halt yiyor elestiriyorsun sapik ilan ediliyorsun linc kulturu kutuplasma inandigini sandigi konu hakkinda bile bilgisizlik ezber mal misin acaba ulkenin halini bilmiyorsun

• evet gerekirse burdada sustururum seni... kim susturuyor seni ulkemizde bilmiyorum ama ben konusmasi bilmeyeni sustururum.

• Iste bu akil heyerde sonrada ilkimizi kitiliyirsiniz ya sen bir kendine sorsana ben kimim haddim ne diye.. hadi suren basladi 40 yadindada boyle olursan isin is iyisin devam..

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısın sevdiğim ülkeden nefret ettirdiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende aynı senin durumundayım kardeşim Allah inandırsın geçenlerde kafam attı otostopla gidecektim Almanya ya yaşanmaaaaaaz bu ülkede avrupadaki Türk'ler gelmeyin diyor ekmeklerini ellerinden alıyoruz sanki

1|0
    0|0
  • Bence git.

1|0
    0|0
  • yav arasan bulamazsın böyle bir ülke :D nereye gitcen otur oturduğun yerde lafmı sokuyorlar 10 katını sok onlara :D

1|0
    0|0
  • yat uyu

1|0
    0|0
  • Evet gitmeli.

0|0
    0|0
  • Gidecegin herhangi biryer burdan daha iyimi zannediyorsun?

0|1
    0|0
  • bu ülke hepimizi son kalesi ya burada öldürecez ya da ölecez kaçmak olmaz

0|0
    0|0
    • Ölenler yetmezmi ben ölmek istemiyorum arkadaş ben insan gibi yaşayıp insan gibi değer görmek istiyorum 15 kr daha ucuza ekmek alacak diye annem halk ekmek kuyruğunda beklemesin istiyorum 12 saat eşşek gibi çalışmak istemiyorum vs vs bunlar gibi daha nicesi var

• ben doğuda yaşıyorum. burada herkesi etkileyen ciddi gelişmeler var bu yaşam mücadelesinde bu kara terörize hayatı sunan bu ülkede gözleri kirli emelleri olan dış güçlerdir. hemen her yerde ajanları var. sizler farklı düşünebilrisiniz ben şunu diyorum bileğiyle yiyemedi haltı ırkları çakal dansları ile bölerek parçalayarak yapmayı amaçlıyorlar.2023 demek dünyada deprem olacak nitelikte siyasi konjuktürler demektir...

• O zaman o oyunlari bozmak icin baris saglanir bolmek icin ugrasilmaz oldurmekke cozulmez kimse durup demiyor oldurmek ne haddime herkes bir dis guc iyunu tutturmus kendi oldurmesini mesrulastiriyor o dis gucun istedigi noktaya ayagiyla dusuyor malesef

• bir sürü yolu var da zor. sevdalanmak en kolayı :D

0|1
    0|0
  • üniversite için gittim 10 yıl oldu dönemedim... okul bitti master bitti dönemiyorum..

1|0
    0|0
  • İsveç ya da isviçre.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• karanlığa sövmeyin. bir mumda siz yakın. kaçmak kolaydır. kalmak zordur.

0|2
    0|0
    • Guzel diyorsunda orgutlu kotuluk var korkunc insanlar laf anlamaz insanlar orn: diyaneti elrstiriyorsun sapik hain ilan ediyorlar

• susun. sadece susun. emin olun sessizlik en iyi cevap onlara. gün gelecek onlar susacak çünkü.

• Yok sustukca hakli sandilar kendilerini ama itirazedenlerde onlardan beter siviyo

• Disardada yayildi bile

0|0
    0|0
    • Disarida li biraz supurme icin on hazirlik gibi ama dogru gitmek zor para yoksa ki bende yok zor oglu zor

Yükleniyor...