Bu kızdan nasıl kurtulabilirim :D?

ust katımda bana karsı bos olmadıgını dusundugum bir kız oturuyo. yapım geregi insanları kırmayı seven biri degilim. ama nerdeyse her aksam sacma sapan yemekler yapıp getiriyo ve cidden tadı cok kotu yemeklerinin. zaten surekli fast food tarzı yedigim icin yemek gibi dertlerimde olmuyo. uygun bir dille anlatmaya calıstım bu sefer kek falan yapmaya basladı :D iş meyveye kadar gitmeden su kıza bir cozum bulmam lazım

Güncellemeler:
cevaplara gel :D hasta kaynıyo burası :D

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• Kapıyı açma 😀

0|1
    0|0
    • prova falan yaptıgım icin muzik sesleri yukarıya gidiyo :D dikkat ettim ne zaman calıssam o sıralarda geliyo :D yarasa gibi ya 0-3 desibel sese duyarlı kulakları var :D

• huuu beybi :D en iyi cevap oldu bu :D basını yakıcak biri lazım :D onuda buldum bizim bascı :D sevapmı işledim gunahmı bilmiyorum ama beyin fırtınası yasıyorum su an :D

• Yaşasın kötülük 😈😈😈😀😀😀😀

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Bidahaki geldiğinde telefonu kulağına götür kapıyı aç "bir dakika sevgilim" de telefonu kulağından çek bayanın elinden tabağı al teşekkür et kapıyı kapa. Dairenin kenarından bile geçmez artık.

1|3
    0|0
  • sevgilim var ayağı yap.

0|2
    0|0
  • Kapıyı hiçbir zaman açma ya da bir ara eve kız arkadas getir belki denk gelir gelirse kiz kapiyi acarken ben aciyorum sevgiliim diye seslensin tamamdir😂

0|1
    0|0
  • Bence yemeklere buyu yapiyor o. O

0|1
    0|1
  • Hada ne istiyorsun ne guzel iste ekmek elde su golden misali deermisim bas kalayı ya def et al tabagi elindn vur yere

0|1
    0|0
    • yuhh tam vicdansızsın ya :D

• allah kimseyi eline dusurmesin ya :D :D

• Kapinin gozeneginden gordugunde açma kapıyı ya da zile basinca aç müziği son ses anlar herhalde istenemdigini gelmez bir daha o kadar da arşiv degildir herhal

0|1
    0|1
  • At eve temizlik yaptır bir daha gelmez

1|1
    0|0
    • Eve kız getiremiyorsun yanı görse gelmezdi belki

• yoo genelde program sonraları falan arkadaslar gelir karısık. onlarla oturmuslugu falanda var hatta. ya benim derdim yemek falan degil kızın beklentisini kalbini kırmadan engellemek

• Hahhaaa yemeklerini doktugun çöpü kapinin onune koy gorur getirmez

0|1
    0|0
    • sorun yemek degil :) kızın beklentisine son vermek istiyorum ama kırılsın istemiyorum :)

• bilmiyorum valla sıkıntı durum ya :) bide sevmiyorum ben insanları kırmayı artık yemek getirmiyo zaten kek falan yapıyo :)

• Böyle bayanlari da anlamis degilim kapiyi acmayabilirsin

• Hepsini çöpe at ama söyleme ona yediğini sanıp sevinir

0|1
    0|0
  • meyve lezzetlidir kıza söyle bana meyve getir de çok severim meyveyi de hee

0|1
    0|0
  • Bende böyleyim kıramıyorum kimseyi ama bu sefer ayakkabıya yapışan sakız gibi kalıyorlar. Bu nedenle kibar bir dille uyarmak en güzeli, en azından ben artık öyle yapıyorum kafam rahat

0|1
    0|0
    • uyardımda bu sefer tatlı yaptı :D sorunu kendinde degil de yemeklerde aradı :D

• Ben anlamadım bu kızın işi gücü yok mu sürekli seni besliyor. Abi şu kızlar hiç akıllanmayacak hep bir hizmet hep bir ezdirme

• Diyetteyim de.

0|1
    0|0
    • tuz koymuyo :D kendin katarsın sonra diyo asdfghj

• De ki diyetisyene gittim orda bana liste verdiler ona göre beslenmem lazım sen boşuna yorulma yaptıklarını yiyemem.

• kapiyi acma?

0|1
    0|0
  • eğlenceli bir paylaşım olmuş baya güldüm. kızlardan zarar gelmez boşver.

0|0
    0|0
  • Yaziktir ellemesene:/

0|0
    0|0
  • Kiz cirkindir büyük ihtimal.
    Güzel olsa en değerli olur.
    arkadaş ol bari cirkinlerle arkadaş olursunuz.

0|0
    0|0
    • bu nasıl bir tespitmiş ya :D kız guzel ama ezik biri :D

• Kızın asırılığı seni baya bunaltmis ya :D
      Yine de güzel sevilmek :)

• insanları kırmayı sevmiyorum ya :) kızın beklenti icinde olmasını istemiyorum acıkcası :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Kapıyı acma kanks

0|1
    0|0
  • Cennete düşmüş tuvalet arıyor herif :(

0|1
    0|0
  • Bana yönlendir açım.

0|1
    0|0
  • Az daha konuş da fast food yapıp getirsin, sana masraf olmaz. :D

0|1