Bazen kiz olmakdan utaniyorum neden boyle hissediyorum?

Butun arkadaslarimin sevgilisi var benim yok :'( :( ben cirkinim ondanmi yok erkekler sarisinlari seviyo :'( ben kumralim ondan dolayimi bazen diyom keske baska ulkede yasasaydim boyle olmazdi :'( :( biraz bacaklarim kalin bikeresinde sey olmustu eski sevgilimin annesi bula bula o cirkinimi bulmus demisti dayinin ogluna buldugu kiz sarisindi ben degilim bide kadin diyo dayinin ogluna guzeli ayarliyosun kebdine cirkini :'( cok kal im kirildi :'( seytan diyo git kizila boya sacini yuzun bembeyaz olsun zayifla onlarda cirkin kimmis goster.. annem olmasa cokdan oldurmustum kendimi ben canima tam kiyixam diyom annem napicak ben olmazsam diyom annem olmasa cokdan oldurmustum kendimi ya da bir sekilde akil hastanesine kapatirdim kendimi bu insanlardan kurtulmak icin :'( keske baska bir ulkede dogsaydim fransa almanya ingiltere ispanya italya belki rda beni insan yerine koyan insanlr olurdu :( ;'(
Bazen kiz olmakdan utaniyorum neden boyle hissediyorum ?

0|0
18|51

En İyi Erkek Görüşü

• 1.. çirkin falan değilsin.. keklemiş seni, kim inandırdıysa sana bunu...
    2.. herkesin sevgilisi olması çok matah bir şey mi? ya da şart mı? bir insanla birlikte olacaksa bir insan, aşık olacak ki anlayayım.. ya da uun soluklu bir ciddi ilişkisi olacak.. milletin sevgilisi var.. üç ayda bir değiştiriyor.. anlamsız..
    3.. iki şeker şey leyla sana çirkin dedi diye kendini mi öldüreceksin.. ya da sevgilin yok diye.. komik olmayalım.. her şeyin bir zamanı var.. bir kızın bir erkeği etkileyip baştan çıkarması çok çok kolaydır.. ama çoğ kız bunu yapmaz.. düzgün birini bekler.. ha, illa odunun tekine denk gelir ve onunla çıkar o ayrıama :D sevgilim yok diye intihar edilmez..
    son olarak.. gayet de sevimli ve hoş bir , r yüzün var.. saçlar falan gösterişli.. illa megan fox mu olmak gerekiyor? kafana takma bunları, gül eğlen.. çevrene neşe saç.. er geç bir çift göün sana hayranlıkla baktığını farkedeceksin :) dur bakalım.. her şeyin zamanı var.. sakin.. bir daha da kendine çirkin deme.. ayıp ya.. nankör.. Allah ın gücüne gider..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence gayet sevimlisin bu 1 ikincisi inan bende senin gibi düşünüyordum sonra kaşar oldum şaka şaka ama artık bu bunalım geçti güzellik göreceli bir kavram evet bu güzel ama kime göre? bence de sen gayet sevimlisin senin domatesi sevip benim sevmemem gibi bu. ve psikolojimiz bizi çok etkiler eğer kendine böyle haksızlık edersen çirkinliğin hakkını vereceksin aynaaya kimsenin bakmadığı gibi bak mesela göz kapaklarınn düşük benimkilerde düşük biraz ve bence bu çok tatlı güzel ve seksi olmak zorunda seğilsin sen sadece sen olduğun için sevildiğinde diğer sevgilisi olan arkadaşlarından daha gerçek ve daha mutlu bir şey yaşarsın en başta kendini seveceksin ki insanlar seni sevsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• Bu hayatta utanılacak bazı şeyler vardr, hırsızlık, haram yemek, hak yemek, can almak, yüz kızartıcı suçlar işlemek gibi.. kız ya da erkek olmaktan utanılmaz, Rabbim insanı mükerrem, şerefli ve onurlu yaratmıştır. Sahip olduğumuz en değerli şey aynada gördüğümüz bu eşsiz bedendir. Hele ki anneni düşünen bir evlatsan utanman için hiçbi sebebin yoktr hatta övünecek tarafların vardr. Saçını ne renge boyatırsın senin bilecein iş ama şunu bil çirkin değilsin. İnşallah gönlüne göre doğru insanı bulursun..

0|0
    0|0
  • çirkin olduğunu düşünmüyorum şöyle bir bakınca bakımsızda durmuyosun gayet düzgün bir yüzün var azcık kilolu gördüm onuda kafana takma kilolu olmanın yakıştığı sayılı insanlardan birisin diyebilirim hatta şu insan yerine veya adam yerine koymama mevzusuna gelincede öyle bir dünya yok seni insan adam yerine koymayanlarla bütün ilişkini alakanı selamı sabahı kes sen insansın bir bireysin hatta en önemlisi bir bayansın şu an yaşadıkların pek bir anlam ifade etmiyo olabilir fakat sen potansiyel bir annesin anne adayısın bugün birinin dünyası olmaya bilirsin fakat başka birgün bir erkeğin dünyası olabilir o güne kadar görmediğin değeri görebilirsin sen aslında tek başına bir dünyasın senin bir amacın var sen çocuk doğurmak için yapılmış oldukça önemli bir varlıksın fakat erkekler öyle değildir senin erkeğe ihtiyacın yokken erkeğin sana vardır sensiz erkek yaşayamaz bu dünyada üreyemez yalnız kalır SEN TEK BAŞINA BİR DÜNYASIN ÇÜNKÜ SEN KADINSIN... kendi önemini asla küçümseme...

saygılar.

0|0
    0|0
  • Çok uzun yazmışsın sınavlarda bile bu kadar okumuyorum soruları :) açık konuşacağım bu halinle çirkinsin ama gidip kendine yakışan elbise giyip makyaj filan yapıp saçını da yaptın mı o zaman gör bak ne oluyor buraya hangi kızı koysan çirkin durur (Birazda kilo vermen lazım)

0|0
    0|0
  • Bence çok büyütmüş sun gözünde o kadarda çirkin değilsin hem erkekler sarışın sever diye birşey yoktur her insanın belli bir sevme prensibi vardir illa sarışın değildir birde madem kilolu olduğunu düşünüyor aun spora başla derim kendinr iyi bak bakımlı ol tarzını değiştir kendini değiştir inan bana sende güzel olduğunu fark ediceksin 😊uzme kendini bazen hayat karşına sadece senin için en doğru olan insanı çıkarır önemli olan hayatı zevklr yaşayıp sabretmek

0|0
    0|0
  • Kader kısmet.

0|0
    0|0
  • Zamanı gelmemiş henüz. Çirkin deme kendine.

0|0
    0|0
  • Çirkin denmesi hata olur :) Güzelsin fakat saçlarına dikkat etsen çok güzel olabilirsin. Diğerlerinin ne düşündükleri önemli değil. Her şeyden önce kendin olmayı, kız olmayı sevmelisin. Böylece kendine değer vermeyi öğrenmiş olursun. Hayattan bu şekilde zevk alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kiyamam

0|0
    0|1
  • ALLAH sevdiğine bağışlasın seni ALLAH ım senin hayaından hayırsızları cıkarıp hayırlısını beklemeni istiyor ve buna imithan diyor m etme sadece sabır :)

0|0
    0|0
  • buradaki insanlar sana çok güzelsin dese veya çirkinsin dese ne olacak yani sen kendini olabildiğince geliştir ve insanları takma bir insanın güzel çirkin olması onu değerli değersiz yapmaz hayatta sağlam dur ne istersen onu o zaman yaparsın kalk ayağı kendine gel

0|0
    0|0
  • Utanma

0|0
    0|0
  • Utanma

0|0
    0|0
  • hep saten özentiler yüzünden piyasanın değeri kalmadı dogru zamanı beklemiyorsunuz bu yaşta ne sevgilisi

0|0
    0|0
  • Sıkma canını üzülme. Her kız ya da erkek güzeldir. Yeterli ugras yeterli sabır vs vs etkenler güzellgini ortaya çıkarır. Cabalamanı oneririm

0|0
    0|0
  • yok abi tatlı kızsın sıkıntın yok
    ne biliyim belki erkekler çekiniyodur senden ya da sen çok içine kapanıksındır

0|0
    0|0
  • Hayir bence 7-8 arasi. Spor yap ve fit vucudun olsun. Seni 10 yas gen. Gosterecekir. Hamur isi , seker ve tuzdan ve abur cubur yemekten vaz gec. Gunde 1500 calori yemek ye ( tavuk, ton baligi.. Protein agirlikli)+ haftada 4 kez 1 saat kos. Bol bol su ic )2-3l gunde

0|0
    0|0
  • köyü değilsin ki, ayrıca bu soruyu sormanı doğru bulmuyorum sen bir bayansın

0|0
    0|0
  • İmkanım olsa elimde mesleğim olsa hemen çıkma teklifi ederdim sana ama daha geleceğimi bilmiyorum o yüzden birşey diyemem ama şunu belirteyim güzelsiniz ve bence kilolu olmak gayet güzel annem de kilolu benim ve annem yadırgamazdı😊

0|0
    0|0
    • kilolu değilmişsin sen tamam senin olur sevgilin kesin tamam ben kiloluyum da oradan ters orantı kurdum:)

• Sacmalamayi kes kizim. 3 4 ay spor yap hic bisiyin kalmaz

0|0
    0|0
  • Takma kafaya

0|0
    0|0
  • mal mal gonuşma lann. Güzel kızsın işte.

0|0
    0|0
  • Allah uçak kazası vermesin derde bak

0|0
    0|0
  • Sevgilinin olmamasının güzellikle alakası yok bak bir kisisel gelişim kitabı oku sorularının cevabıni orada bulacaksın

0|0
    0|0
  • Senin problemin güzel olmamak değil öz güvensizlik.

0|0
    0|0
  • bebegım sen cırkın degılsın sana cırkın dıyendee halt etmıs senın once kendını sevmen gerek kafandakı bu dusunceler yersız bnce sn oldukca guzel ve alımlı bır kızsın unutma sarısının adı kumralın tadı var derler

0|0
    0|0
  • Yazının giriş, gelişme ve sonuç kısmı malesef lisedeki ergen seviyesinde..

0|0
    1|0
  • sen normalsın alem k@hpe s. et.

0|0
    0|0
  • bıtlı baklanın alıcısı olur unutma ayrıca cırkınde degılsın sadece kafanda fazla kurguluyosun kendını oldugun gıbı kabul etmeye calıs allah bunu uygun gormus boyle yaratmıs

0|0
    0|0
  • Nasipsiz dayak bile yenmez derler sıkma canını her şeyin bir zamanı var.. :)

0|0
    0|0
  • Öz guven eksikligi var sende ama bunu yasatacak bir durumda yok ortada. Kilolarindan bahsediyorsan eğer spor yapmalisin emin ol basarirsinda

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 17

• çirkin değilsin. insanları bu kadar takma. ne olursan ol mükemmel olamazsın ve insanlar sana her zaman böyle davranacaktır. alışmak zorundasın buna. önceki soruna da verdiğim cevapta aynı şeyi söyledim. kızıla boyama saçını. sırf insanlar sana çirkin dedi diye hafif bir kıza çevirme kendini o zaman da sana kaşar diyecekler. sen ne yaparsan yap o insanlar sana hep bir şeyler diyecekler. kendini insanların sana taktığı kulplara göre yargılama.

0|0
    0|0
  • Retricayı bırakmalısın

0|0
    1|0
  • eskiden obezdim ben canım benim takma kafana 5-10 kilo ver bak ne hale geliyor böyle diyenler. saçının rengi kötü değil sadece biraz bakım gerekiyor biraz yıpranmış duruyor. yüzünde gayet iyi. bak benimde sevgilim yok takma kafana cidden. kumrallıkla alakasıda yok esmer olan arkadaşlarımın neredeyse hepsinin sevgilisi var ama sarışın olan arkadaşlarımın neredeyse hiçbirinin sevgilisi yok.

0|0
    0|0
  • Gayet güzel tatlı bir kızsın. Senden kaynaklı bir eksiklikten dolayı yaşamıyorsun bunları. Herkesin kusuru vardır, sevmek dahi kusurludur insanda mı olmayacak kusur?

İnsan insandır, bunun ülkesi yok.

0|0
    0|0
  • Koyu kumralsın. tek kumral değil.

0|0
    0|0
  • Bazen banada oluyorrr keske erkek olaydim diom

0|0
    0|0
  • Sarışın işi tamamen göreceli bir şey, ben esmerleri beğenirim mesela. Ve senin mutlu hissetmen önemli. Nasıl mutlu hissedeceksen öyle olmalısın. Ki bunun için de istek ve çok çalışmak lazım.

0|0
    0|0
  • Sacmalama kuzum yaa o erkekler baska seyler pesindedir seninde öyle bir kiz olmadigini anlamislardir o yuzdendir iyi insanlar cikar karsina umarim

0|0
    0|0
  • Hayatim sacmalama.. gayet hos bir kizsin.. insanlar sendeki güzelligi göremiorsa onlar kendilerinden utansin..(güzellik sadexe dis görünüsde bulunmuyo) bu dünyanin her yerinde böyle ve inan Bana Ben almanyada yasiorum burdaki erkeklerden bir cacik olmaz.. benimde kalbim Cok kirildi zamaninda vee inan Bana kimse icin ne ölme nede o güzel vaktini akil hastanesinde gecir.. dünyada baska güzelliklerde var sadece gözlerin amcan yeterli;)

0|0
    0|0
  • Çirkin değilsin kafayı bozmuşsun çirkinlikle

0|0
    0|0
  • İyi hisset diye söylemiyorum gayet tatlı bir yüzün var, seni yargılayanlar öce kendi kusurlarını düzeltsinler.

0|0
    0|0
  • Cirkin degilsin bence tatlisin

0|0
    0|0
  • bence güzelsin kuruntuları bırak

0|0
    0|0
  • Oha naptin cok guzelsin takma kimseyi

0|0
    0|0
  • Seni çok eziklemişler.

0|0
    0|0
  • daha küçüksün okumadım hepsini ama

0|0
    0|0
  • Sevgilinin annesi tam malmis o kadının çocuğundan bir halt olmaz bir de bunları derken susmuş pısırık terket onu gitsin. Sen daha çok sevgili bulursun gayet iyisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...