Bazı kızlar neden sorunlu?

bu siteden biriyle tanıştım bir sorusuna cevap verince yazdı bana 11 kişi ile defalarca yatmış yapmadığı kalmamış adamların spermlerini yutmaktan arkadan yemeye ayaklarını yalamaya kadar herşeyi denemiş. sonra pişmanımda demeden bakireliği sorun etmeyecek dar görüşlü olmayan erkek arıyorum diye yazmış. amacı evlenmek kızın. kıza geçmişini hadi yok saydım dememe rağmen seninki kaç cm giyimime kuşamıma karışamazsın istersen yutarım senleyleykende spermleri. neden bu yaşına kadar kimse ile ilişkin olmadı ne kaybederdin ki yapıp yapıp geçseydin vs gibi konuşmalar. şimdi bu kız mı evlenecek anne olacak. gerçekten soruyorum neden insanlar bu derece iğrençleşti gerçekten 1 tane bile mi evlenilecek insan kalmadı namusunu şerefini eşie saklayan günümüzde.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Midem bulandi be bu ne

0|0
    0|0
    • benimde resmen kız midesiz çok kötü ötesiymiş.

• ben çoğu soruya trol derdim ama varmış tanıdıkça ne derece gerçekçi olduğunu anladım. ve buna benzer bir olayda yıllar önce başımdan geçmişti

• kız sevgilisinin dövmeli pirsingli vs olmasından ötürü evlenemiyorum ve yerde sıkıntı rahat yapamıyoruzdan ötürü bende efendi tip olduğum için benle evlenecekmiş onlada benim evimde benim yatağımda gündüz yapacakmış gecede benle veya grup olacakmış istersem bu mantıkla yaklaşan oldu işte.

En İyi Erkek Görüşü

• milletimiz avrupalılaşıyo ya modernleşio güya se x normal yemek yemek su içmek diye savunuyolar :/

0|0
    0|0
    • 1 kişi ile olsa neyse eşi ile olsa neyse dul olsa eski eşle olsa neyse kocasını beklese neyse ama 11 adam ve defalarca ayrılma sebebide sunuyor şeyi küçüktü büyük ağrı veriyordu vs diye vede evlenmek istediği kişi efendi düzgün ya amacı parmağında oynatabilmek bunu düşünmüş..

• kızların çoğu öyle şimdi bakire kız çok az iyi bilirim ortamları az girip görmedik allah sonumuzu hayırlı etsin ben erkek halimle bile alet olduğum şeylerden dolayı utanırken kızların umrunda olmaması beni çıldırtıyo

• benide ve ben 12 yaşında ilk seksini yapıp bunun tadını bilsem daha erken yapardım diyenıini gördüm. ben üniversite okurken bile bunlar yoktu şimdiki nesil daha ilk okulda seks derdinde

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanlar çok iğrençleşmiş artık.. Bu site bana bunu öğretti.. Üzülüyorum halimize.. Namuslu kız tabiiki var.. Kıyıda köşede kalmışlar.. Erkeklerde aynı şekilde..

0|0
    0|0
    • ben eşime kendimi 28 yıldır saklamaktayım kız 20 yaşında yapmadığı halt kalmamış

• Yani.. Belki bir zamanki hayatı böyle olup.. Daha sonra töbe edip dinine bağlanmış olsa pişman olsa kendini rezil gibi hissetse falan belki hadi sevaptır derim de bu pişman falan değil belliki aynı tas aynı hamam.. Zaten yol vermişsin iyi yapmışsın..

• Bende öyle düşündüm ama evlensem beni resmen aldatabilecek seviyede o yüzden kabul etmeden yolladım

Erkekler Ne Diyor 4

• namuslu kendini koruyacak kız kalmadı valla

0|0
    0|0
  • Kim bu üye çok merak ettim

0|0
    0|0
  • gercek degıldır o la o ne öyle erkektır o

0|0
    0|0
  • bu kız senle evliyken yatağında başka adamlarla grup yapar seninde haberin olmaz!!

0|0
    0|0
Yükleniyor...