Ah bu çekingenliğin gözü kör olsun?

Şöyle ki arkadaşlar ben çok samimi arkadaşlarımın yanında çok rahat komik ve eğlenceli biriyimdir. Allaha şükür elim ayağım düzgün kendimden de gayet memnunum. Bu konuda da bir sıkıntı yok. Fakat gel görki bir toplu arkadaş grubuna girince rahat olamıyorum, hep sessiz kalıyorum, pek muhabbete girmiyorum, konu bulamıyorum, kendini iyi ifade eden ben heyecan yapıyorum, anlamsız cümleler kuruyorum. Ve sanırım biraz sert suratsız duruyorum. Genelde beni sonradan tanıyıp benimle samimi olanlar ilk başta dışarıdan çok soğuk burnu havada durduğumu ama tanıyınca çok sıcakkanlı biri olduğumu çok şaşırdıklarını falan söylerler.
Bunu şimdi niye uzun uzun anlattım oraya geleyim. Yarın çok samimi bir arkadaşımın bir kutlaması var, özel bir durumuyla ilgili. Benide davet etti. Ortama başka bir 10 kişi daha falan gelecek kız erkek karışık. Bende tabi yine bir tedirginlik baş gösterdi. Nasıl davransam ne yapsam bilemedim vallahi. Daha sıcak durmak istiyorum çünkü normalde öyleyim ama nasıl oluyor bilmiyorum topluluğa girince sessiz soğuk biri olup çıkıyorum farkında olmadan. Azıcık fikir verir misiniz bana rica etsem.
Bu arada yaşım 20.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Normal ol kendin gibi illaki sıcak kanlı olmk zorunda deilsinki senin yapın öyle arkadaş mı istiyorsun buraya benim gibi düzgün yorum alanlarla arkadaşlık kur çekingenliği yenmek gerek sosyalles hep burada olmaz iş olur başka bir yer olur ;)

0|0
    0|0
    • Aslında sıcak kanlı biriyim ama tanışınca, kaynaşınca. Sıkıntıda orada, dışarıdan soğuk duruyorum kimse bana yaklaşmıyor. Hayır bir çok kişi bu konuda beni uyardı ama elimde değil dışarıdan öyle duruyormuş. Bende bu durumdan sıkıldım artık, değiştirmek için harekete geçmek istiyorum. Yalnız öleceğim en sonunda hiç bir erkek yaklaşmıyor bile yanıma yahuu :D

• Tamamdır deneyeceğim teşekkürler :)

• Skldn galiba peki :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Canim bana benziyorsun, bende disardan oyle gozuken insanlardanim (: sanirim oglaksin^^ Biraz daha guleryuzlu olmayi dene. Insanlara soru sorabilirsin, ya da izledigin bir film olur bisiy olur onda begendigin bisiyden bahsedip konu acabilirsin, okudugun kitap olur, cok konu var aslinda konusmaktan zevk aldigin basliklari dusun. Illa birileri seninle sohbet baslatmayabilir sen de baslatan olabilirsin, veya guleryuzlu olup etraftaki insanlari dinleyip gozgoze gelirsen emim ol sohbete dahil olursun bir sekilde.

0|0
    0|0
    • Aslan burcuyum :) Bunları bende kendi kendime telkin ediyorum sürekli ama o an sıcağı sıcağına uçup gidiyor her şey sanki benden :)

• Ne zaman falcıya gitsem bana hep girdiğin ortamda çok ilgi çekiyorsun ama soğuksun der kimse yanaşamıyor sana der :D Bilmiyorum biraz utangaçlık var aslında belkide sıkıntı burada hemen rahat olamıyorum kızarıyorum bazen falan.

• Bende oğlağın özgüven meselesi yorumları oku tavsiye ederim şu an herkez bana çok sıcak ve yakın :)

• en güzeli boş ver. seni gerçekten tanımak isteyenler yaklaşır sana etrafın gereksiz insanlarla dolmaz.

0|0
    0|0
    • Bazen bende böyle düşünüyorum aslında. Ama yine de insan daha rahat olup gerçek kendini yansıtmak, tanıtmak istiyor. Ne bileyim gece gece efkarlandım :) Teşekkür ederim :)

• evet erkek mevzusu sıkıntı olabilir. :D ama merak etme doğru insan zaten korkusunu yener gelir sana.

• Tekrar saol canım :)

Yükleniyor...