Diyanet isleri baskanligi kapatilmali mi?

Buradakilerin maasi, bunlarin butcesi senin benim kesilen vergilerimizden veriliyor. İt gibi calisiyoruz, sonra da bunlar gibi adamlara parayi biz veriyoruz. Ayda 80-90 liranizi bunlara veriyorsunuz.

Neden?

Sacma sapan fetva versinler diye mi? Babanin oz kizina sehvet duymasi nikah dusurmez desinler diye mi?

Size koymuyor mu l. n bu durum hic?

Bu kadar mi koyun oldunuz? Cidden aziz nesin'in dedigi gibi halkin %60'i aptal mi ya?

Mnkym ben 10 lira otopark ucreti vermemek icin arabayi, is yerinden 10 dk uzakliktaki bir yere park ediyorum.

Sonra bunlari gorunce cinnet geciresim geliyo. Aciklamalarinla da tuy dikmisler. Basta hacklendik ayagina yatmislar. Yemeyince de tedbirsizlik demisler.

Ben ogrenciyim, ben issizim deme arkadasim. Baban veriyor, annen veriyor, dolayli olarak sen de veriyorsun. Sigara aliyorsun, su aliyorsun, kdv veriyorsun, otv veriyorsun. Vergisi biter mi mnkym bu ulkenin.

• Evet hicbir halta yaramiyor kapatilsin.
    17% (2)64% (14)47% (16)Oy Ver
  • Kapatilsin ya.
    8% (1)14% (3)12% (4)Oy Ver
  • Ceza verilsin.
    17% (2)5% (1)9% (3)Oy Ver
  • Butcesi dusurulsun.
    8% (1)9% (2)9% (3)Oy Ver
  • Basindakiler istifa etsin.
    25% (3)8% (2)15% (5)Oy Ver
  • Bunlar adam midir?
    17% (2)0% (0)6% (2)Oy Ver
  • Bunlar gibiler yuzunden ateist oldum aga.
    8% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Birisi su @Sadis-t bebesine vergi hukukunu anlatsin l. n sevabina. Ne vergisi oduyormusuz? Ulke bebe biskuvisinle geciniyor saniyor herhalde.

Ben cahile bir sey anlatmam prensip geregi ;)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• seveyim diyaneti. Gtü pohlu o. Çocukları

1|1
    0|0
    • Eig için teşekkürler de bu alt yorumlar neden kaldırılmış yav

Kızlar Ne Diyor 2

• Diyelim ki sizin dediğiniz gibi oldu. Fetvayı birisi yanlış verdi peki böyle bir durumda bütün kurumu suçlayarak kapatmayı düşünmek ne kadar mantıklı? Böyle birşey varsa yanlış fetva veren kişi cezalandırılsın. Diyanet bir sabotaj olduğunu söyledi bende böyle düşünüyorum

0|1
    2|1
    • He he kesin. Ya sabotajtir ya montajtir zaten. Akpli birisi yaptigini kabullenmez. Bir numarali akepe kuralidir bu.

• Tanımadığım insanları yaptığı yorumdan az çok tanırm merak etme. İlk yorumda hemen hemen nasıl bir malzeme olduğu ortaya çıkar ve bu kişilerle ciddi konuşamıyorm ya sövüyorum ya da tsk geçiyorum kusura bakmayın

• Adam nickini tasiyor hem saf hem turk mnkym. Yani hem canım bir yobaz hem de ulkucu. Bu adami kaae almayin engelleyin gecin mnkodugumun bebesini

• Diyanet kapatılmasın, ayrıca bu şıkkı koymamış olman fikrimizi değiştirmiyor :)
    Onun yerine vatan hainlerine alkış tutan, yalakalık yapan beyaz show kapatılsın.

0|0
    1|2
    • Diyanetin kime ne yararı olmuş diyanet kim ya ne ske yarıyor acaba. Kuran okuyun l. a. n kuran milletin ağzına avel avel bakmayın o zaman.

• Zaten kuran okumuş olsaydınız bu hükümetin islamla alakası olmadığını anlardıniz. Ya da okuyorsunuz ama boş okuyorsunuz demekki. Kafa almıyor. Nerde çıkar var orada din ve akp yan yana oluyor

• Ak partiye nerden geldin anlamış değilim :) İnançsız olduğun aşağılayarak konuşmanın seni kültürlü yapacağına inanıyor olmandan kaynaklanıyor ve hić şaşırmadım :) Ön yargın tavan yapmış , ki bu cehaletin en belirgin emaresidir. Bunları yaşına veriyorum...

Erkekler Ne Diyor 11

• Hükümet komple kapatılmalı.

1|2
    0|0
  • Bir zamanlar tiyatrolarin 3 kurusluk odenegini cok gorup, "tiyatronun ne faydasi var?" buyurmustu yobazin biri.

1|1
    0|0
  • Aslında diyanete harcanan parayla eğitime yatırım yapıp insanlara okumayı, okuduğunu yorumlamayı öğretin. İşte o zaman diyanete gerek kalmayacaktır. Şimdi sanki din diyanetin tekelinde gibi sapıkça fetvalar üretiyorlar. İnsanımız da cahil olunca cehalet dahada artıyor.

1|0
    0|0
  • Bu yaşta ne vergisi ödüyorsun kardeş merak ettim?

0|0
    1|5
  • Ruyanizda görürsünüz anca.

0|0
    2|5
    • Atatürk zamaninda ruyalar gercek oluyordu. Neden olmasin. Elbet bitecek bu siyasal din devri

• Olum sana mi inanicaz diyorum dogru kaynak nedir? . Neden adet olmus kari gibi trip atiyorsun?

• Abisi bende senin sözünü değiştirip atayim istersen? Çok zor iş değil bunlar.

• Ziktirgit desem sende uzatmasan.

1|0
    2|6
  • Diyanet bedava çalışmalı din gönül işidir

0|1
    0|0
  • Sen gıbı dusunen az dostum keşke herkez böyle düşünse. dini yargılamak bile suc olmuş. düşünmek arastırmak bile suc olmus bu ülkede çok cahilizz

0|0
    0|0
  • Karnini zor doyuran insanlar, gelirinin yarisini boyle yerlere vergi olarak vermeyi helal olsun diyerek goruyor. Adamlar, kizlarini sehvetle opsun, sarilsin ve bunu legallestirsin diye servet degerinde odenekler ayriliyor. Kapatilmasi gereken ilk baskanliktir o sapkin kurum. Oradan acilan butce fazlasini da daha faydali yerlere harcamak gerek. Insanlarin reel gelirini artiracak yatirimlar yapilsa, faydali kurumlara yapilan odenekler artirilsa ulke kalkinir. Teknoloji caginda yasiyoruz, insanlar sinirsiz imkanlarla arastirip ogrenemiyorsa tabi bu tuccarlar boyle fetvalar verir. Ne soylesek bos ya bu ulke zihniyeti koyun geldi koyun gidecek.

1|1
    0|0
  • Yaşasın Atatürkçülük.

0|0
    0|0
  • Kapatılmamalı, Ben Diyanet İşleri Başkanı olmalıyım.

0|0
    1|2
Yükleniyor...