Arkadaşlar hiç yaşama isteğim yok kafama sıkıp gidesim var ama hep bu cehennem korkusu?

Cehennem korkusu yüzünden intihar bile edemiyorum hatta bazen keşke şu ateistler haklı çıksa da gönül rahatlıyla ölsem bile dediğim oluyor. psikolojim acayip bozuldu son olaylardan sonra. Psikiyatriye gitsem ben duygularını içinde yaşayan biriyim. Kimseye anlatmam sorunlarımı dertlerimi en yakınlarıma bile zaten konuşarak halledilecek şeyler olsalar kendim çözerim benim ilaç tedavisi, antidepresan almam gerekiyor. Psikiyatriye bunu nasıl yazdırabilirim?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Aynı dertten muzdaribim takma kafana hayatını yaşamaya bak.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hadi psikolog seni anlamıyor ailen anlamıyor arkadaşların anlamıyor bizler yeterince anlamıyoruz..
    Cehennemin de Cennetin de Dünyanın da insanların da Rabbi Allah da mı anlamıyor dertlerini.. Allah'ın bize gönderdiği mektubu açıp okudun mu çaresi ya orada yazıyor da sen anlamadıysan.. tekrar bir okumakta yarar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• kahramanlık yap ; sıkıntılı bir durum gördüğünde kurtarma operasyonu yap bari ölüceksen kahraman olarak öl. Ama en güzeli psikoloğa gidip bu duygudan kurtul. Gitmeden yazmazlar antideprasan. Ayrıca antidepresan intihara meyillilere pek kolay verilmez çünkü cesaretlendirir.

0|0
    0|0
  • ALLAH bu dünyada sadeetmi vaadettiki sadeti dünyada arıyorsun. dertlerin vardır ama ALLAH ın en sevdiği kulları kadar dert çeken yoktur

0|0
    0|0
    • Böyle hayatın ak ama ya birazcız az sevse keşke

• allah yok din yalan rahat ol

0|1
    0|0
  • şuna popo korkusu demiyorsunda cehennemi karıştırıyorsun işe :D

0|0
    0|0
    • vallahi cehennem korkusu ölmek dediğin nedir ki tek kurşuna 1 snye bkr

Yükleniyor...