Masaj salonlarında böyle tekliflerin olması normal mi? yoksa gittiğimiz masaj salonumu anormal?

Ben masaj salonlarında sadece masaj yapılıyor biliyorum..17 yaşındaki yeğenimle beraber bir masaj salonuna gittik.. birer paket aldık 75'erden 150 T. l ye anlaştık.. kadın masajını bir güzel yaptıktan sonra dilersen 50 t. l daha ver elle rahatlama yapayım dedi.. anlamadım dedim hadi hadi anlarsın manlarsın dedi.. ben şok oldum :) param olmadığından değil ama enayi olmadığımdan enayilik olarak gördüğümden kabul etmedim.. yeğenim 30 lirası varmış kabul ettirip yaptırmış mağrifet gibi anlatıyor birde :) neyse.. peki masaj salonlarında bunun olması fuhşa girmiyormu illa cinsel ilişkiyemi girmek gerekiyor.. yoksa masaj salonlarında bunun olması doğalmı? bilemedim.. kafam karıştı..

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sen yine iyi masaj yapmışlar.
    içeri giriyorsun daha masaj yapmadan ilişki teklif ediyorlar sanki oraya onun için gitmişsin gibi...
    ki sırf onun için gidenler de var. mutlu sonlu masaj dedikleri şey...

0|0
    0|0
    • daha önce nezih bir yerde giriyordum masaja.. orası sözleşmesi bittiği için kapandı.. en ufak saçmalık olmadan masaj yapılan bir yerdi.. bende masaj salonu arayışına girmiştim.. yeğenim götürdü çok iyiymiş faceden falan görmüş bilmem ne.. hadi sanada ısmarlayalım dedik.. gittik.. reşit olmasına birkaç ay var onada yapmışlar aynısını ve olmaz dememiş..30 t. lsini almışlar çocuğun ve ben burayı çok sevdim diyor.. ne biçim he bir yer hiç denetim yapılmıyormu? ilişki yasakmış sadece elle rahatlama yapılıyormuş ama sence oda fuhuşa girermi girmezmi? bu arada sen nerdensin?

• masajı yapanın cinsiyeti ne oluyor

0|0
    0|0
    • kadın..

• zaten artık her yer masajcı kadın kaynıyor..

• 50liraya iki tane yavru gibi suriyeliyi 1 saat evinde götürüyorsun burada ya o neymiş öyle :)

Yükleniyor...