Cehennemde yanacakları halde neden erkekler eşlerini aldatırlar?

Herkes bilir zina en büyük günahlardan, bazı hocalar zina yapanların cennete hiç alınmayacağını söylüyor.
O zaman bu erkekler eşlerini neden aldatıyorlar?
Zina yapan erkeklerin kafaları kırık mı? ( salaklak mı?)

0|0
10|52

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki evet salaklar

2|0
    1|2
    • Zeka özürlüler bunlar hahaha:))

• Cidden oyleler ya madem aldatacan boşan o zaman rezil

• Tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 52

• O değilde cennet cehennem muhabbetti karaktersizlikle ne alakası var bunu çözmedim...
    direk cehennemde yanacaklar kelimesini kullanman yersiz geldi bu kısmı beni rahatsız etti...

Zina cinsel birliktelik seks ne dersen de aldatmak karaktersizliktir bunun cinsiyeti yoktur aldatan kadında karaktersizdir erkekte cennet cehennem yüklemeyi doğru bulmuyor her kelimeyi buna yorumlamak ne kadar adildir...

0|1
    0|0
  • Benim Allah korkum var nefsime yenik düşemem hem gül gibi eşim dururken neden dışarıda arayacağım mutluluğu ilerde evleneceğim kişiyi kesinlikle aldatmayacağım aklımın ucundan bile geçmez bu benim evleneceğim kişiyr hem saygım var eğer olmasaydı şimdiye kadar çoktan zina yapardım Allah bizleri korusun...

1|0
    0|0
  • Karakteri sağlam olmayan insanları doğru olmayan şeyler cezbediyor galiba

2|0
    0|0
  • Bence bu soru erkeklerden çok kadınlara sorulmalı. Çünkü; Kadının tesettürü şusu busu erkeklerinkinden daha fazla sorumluluk gerektiriyor. Ayrıca bir hadiste peygamberime cehennem gösterildiğinde cehennem halkının çoğunluğu kadınlardan oluşuyor demeside bunun kanıtıdır. Biz yinede kadın erkek diye ayırmıyalımda her ikisininde dikkat etmesi gereken çok şeyler var diyelim sadece tek tarafa yüklemeyelim :)

0|0
    1|0
  • Zina yapanlar sadece erkekler değil bu 1 ayrıca kimin cennete kimin cehenneme gireceğini biz bileyiz ALLAH (c. c) bilir :)

1|2
    1|1
    • Kuran da yazanlara inanmayalım mı yani onu mu demek istiyorsun
      Zina yapanlar sadece erkekler diyen olmadı ki

• İyimisin arkdasım ben burada iddiada bulunmadım ve ayrıca eklemek istiyorum zina yapanlar eşini aldatanlar demedin sen eşini aldatan erkekler dedin lütfen soru sorunca sorunuza hakim olun

• Birincisi; Cennete alınıp alınmayacaklarını sadece Allah bilir.

İkincisiyse; Nefs denen bir şey var insanlarda. Ve erkekler -iradelerine sahip çıkamayanlar- nefsine daha çok uyuyor. Hâl böyle olunca durum ortada. Sonuçları pek düşünemiyorlar ya da düşünmek istemiyorlar. Ondan dolayı bu denli rahat davranıyorlar.

0|0
    0|0
    • Evet yani akıllarını kullanmıyorlar bende onu diyorum zaten sadece seçtiğimiz kelimeler farklı

• Akıllarını kullanmamanın cezasını çekeceklerdir. Hem bu dünyada hem de diğer dünyada.

• İnsanoğlu hedonist yaratıdır ablacım. Biz güzel anlar yaşar keyfimize bakarız. Cehennem yoksa vay sizin halinize asıl... :/

1|1
    1|0
  • Eşini aldatmak veya bağlı olmak temeli cehennemde yanmak veya cennte müfakat ile bağdaştırılamaz.. İlk kıstas eşim dediği insana yaptığı yanlıştır.. Bu kadar soyutlamayın kendinizi rivayetler karşısında.. Birey olun..

1|1
    0|0
  • he tabi aptal herifler ya vala ben bir evlensem karımdan baskasını gözüm görmez ya baska kadınlarla yatıyolar ama sanki baska kadınlarda daha farklı biseyler varmıs gibi yani git kendi karınla istedigin kadar ne yaparsan yap aptal herif
    Düsüncem bu

1|0
    0|0
    • Çok haklısın sana katılıyorum ama yinede büyük konuşma benden sana tavsiye çünkü üzerine çekersin

• Sende dogru söylüyosun hatırlattıgın için sağol

• şimdi eger bir erkek aldatiyorsa karisi ilgilenmiyor demektir yeterince kocasinin zevkine hitap etmiyor demektir kocasini memnun ederse aldatmaz erkek ha ben ne olursa olsun eşimi aldatmam konuşurum derim bak böyle yap yapmazsan ben senden sıkılıyorum derim konusularak çözülür diye düşünüyorum ama aldatanlar konuşmuyorlar bile karilariyla gidiyorlar nerde iyi muamelw yapan or... var oraya gidyorlar halbuki hanimi esinin or... su olsa saga sola kacmaz adam

0|0
    0|0
    • bu yazdıklarım kadın icinde gecerli kocasi iyi memnun edemezse doyuramazsa her konuda kadinda aldatir acik ve net

• mantıksız sen olayı tamamen cinselliğe vurmuşsun

• Cennete veya cehenneme gideceğini hocalar bilemez Allah bilir

0|1
    0|0
  • ne cennete gidecem diye dinime daha çok bağlı olurum.
    nede cehennemde yanacam diye eşimi aldatmaktan vazgeçerim.
    çünkü biraz çıkar ilişkisi mantığı gibi oluyor.
    ne yapiyorsan kendi değerlerin için yapmalisin.
    bir çok konuda düşüncem bu

0|0
    0|0
  • cinsiyetçi, saçma sapan dini suistimal eden aptalca bir soru sormasaydın keşke bu soruda tek he sensin kısacası bazı hocalar kim mesela en başta hem bu hoca olacak dingil neden sadece eşini aldatan erkekleri örnek vermiş kadınlarda eşini aldatmıyor mu ya da kadın aldatsa da cehenneme gitmiyormu gece gece he he sorular sormayın

0|0
    0|0
  • kadınlar çok mu masum sanki?
    neler neler okuyorum her gün bu KSde pembe hesaplar tarafından yazılan
    ve okudukça da hayretlere düşüyorum

0|0
    0|0
  • Zamanında kadının biri öyle bir yakmıştır ki canını belki de artık hiçbir kadını sevmiyordur cinsel obje olarak düşünüyordur, bir kadını sevmemeye gönül vermemeye karşı aşırı önyargılıdır. Evlense bile sevemiyordur. Ya da birini unutmaya çalışmak için falan evlenmiştir, ya da başkasıyla birlikte oluyordur. Ama canı yanan insan güçlü değilse dünyayı da yakar ahireti de, düşünemez

0|0
    0|0
  • Hem zina ediyorlar

Sonra müslümanık diyorlar

Ula müslüman adam islama göre hareket eder peh

1|0
    0|1
  • zaten kadınlar aldattığı için cennete gidecekler.

0|0
    0|0
  • Aptallar cunku

0|0
    0|0
  • Aldatan ona da kılıf buluyor. İmam nikahı diyor, muta nikahı diyor. Kendince vicdanı rahat adamın.

Ayrıca aldatsa bile belki sevabı büyüktür adamın. Cehennemde yanacağını nereden bilebiliriz ki :/

0|0
    0|0
  • Sen simdi zekimi sanıyosun kendini?
    Tabikide diilsin aklı basında bir hatunsun
    Zira zeki bisi olmus olsa idin bu tip insanlara degdirmeye calıstıgın igneye ayırdıgın vakti tanrıya duaya harcardın
    Ayrıca günah sevapdan ziyade insanın kuralları duvarları ve kendisine saygısı olması gerekir

0|0
    0|0
  • Evet ya sorma Allah kahretsin boyle işin ta dibina goyim daha yeni basima geldi Annem ile Babam boşanıyor 20senelik bir yuva gidiyor Allah kahretsin ya. Bu 5dklik zevklerinin ugruna neler yok oluyor Yapmayin gözünüzü seveyim yapmayin ya karinizdaki dağa mi kaçtı ya aptal beyinler ya etmeyin hele o evliligin meyvesi olan cocuklariniza etmeyin ya kazandiginiz cocugunuzun rizkini yedirmeyin o. pulara

0|0
    0|0
  • Cahildim dünyanın rengine kandım

0|0
    0|0
  • Ben ateistim onun için sıfır sıkıntı ohhh bana serbest.

0|0
    0|0
  • Kimin cennete gideceğini allah bilir

0|0
    0|0
  • abazalıktan

0|0
    0|0
  • Çünkü çok zevkli...

0|0
    1|0
  • peki aldatan kadınlar ne olacak gül mü verecekler öbür tarafta onlara şu içinizdeki erkek kinini bir atın artık ya bu nasıl bir düşünce yapısıdır böyle

0|0
    0|0
    • Kadınlara günah olmayacak diyen olmadı gerçekleri kaldıramıyorsan niye çamur atıyorsun ki

• ben gerçeğin ne olduğunu gayet iyi biliyorum, birşey söyleyeceksen insan kavramını kullan erkekler diye vurgu yapma böyle yapınca sen bazı şeyleri kaldıramıyormuşsun gibi duruyor çünkü. İnsanın kadınında da erkeğinde de var böyle tipler genelleme yapacaksan insanlar üzerinden yap erkekler üzerinden değil

• zina affedilmez günahlardan değil! tamam büyük günah ama cennete alınmayacak diye ne bir ayet nede bir hadis var !

zinayı savunmuyorum sadece söylediğin sözde yanlışlık var !

0|0
    0|0
  • Bazı hocalar djdhdjddks. İyimiş o.

0|0
    0|0
    • Fikirsizlerin fikir ayrılığı var sanırım bu konuda :))

• Google amcana sor ı sana o hocaları sıralar sende bozulur gezersin

• Eksik kalsinlar aman :)

• 1, Her şeyden önce Allahtan korkmuyordur

2. Kadın bakımsızdır ve kiloludur

3. Eşi ile ilişkiye giremiyordur.

4. Eşi kocanın ömrünü yiyiyordur.

5. Tek kadına bağlı kalamıyordur.

6. Eşiyle sevmeden evlenmiştir.

0|0
    0|0
    • Evet suç hep kadında öbür taraftada böyle mi hesap vereceksiniz. Karım şişmanladı aldattım
      Karısı ilgisiz ya da şişman olunca aldatmak sevaba mı dönüşüyor

• Yalan söylemekte büyük günah ne yani yalanmı söyleyeyim? Ayrıca suçu hep kadına atmadım 2 sini erkeğe attım. Sevmeden evlenmesin ve Allahtan korksun dedim.

• Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 9

• Allah aşkına kim cehennemi düşünüyor. Burada her gün ne sorular görüyoruz millet için bekaretin evliliğin saygının bir önemi kalmamış. Bu dünyada sadece cinsellik üzerine yaşayanlar var. Allahım sen koru.

1|2
    0|0
    • Nedense sana ve yorumlarına hiç guvenmiyorum

• Anladım soran canımsın teşekkürler :)

• Rica ederim

• islama uygun nikah kiydiysa kocan degil sen cehhenneme gidersin kocaya itaatsizlikten.
    bilgilendireyim dedim.(:

0|1
    1|0
    • Ne alaka? O zaman kocası adam öldürürse karısına mı günah olacak
      Duyduğum en saçma şey
      Ayrıca 1. eşin rızasını almadan 2. Ci eşi alamazsın

• Hehe itiatsizlikten döver salak karınız aldatırsa azcık hırpalayın diyor , eşin rızası olmadan 2. Yede hakkınız yok 😄iyi cahilmişsin kendi kendine din uydurup inanıyorsun ama bak iyi sen böyle inan böyle yaşa sonunda öbür tarafta caaayır caayır yanarsın ohhh sevindim senin adına

Bende senin bu haline ve yazdıklarına muhtelif. yerlerimle gülerim ohhh 😄😄😄

• kariniz aldatirsa azicik hirpalayin diyen ayeti ver de heo beraber bakalim bir madem? ya da karinizin rizasi opmadan 2. es alamazsiniz diyen diyen ayeti? buyur getir (:
      öyle olmayan ayetlerle sallamak kolay da hani kanit nerde?
      nisa 3 de karinizdan izin alin demez befendiginiz kadinlardan 3er dörder alin der.
      nisa 34de aldatan karinizi azicik hirpalayin demez itaat etmesinden "süphe dzydugunuz" kadinlari dövün der. bak itaat etmeyen degil süphe duyulan.(:
      kaldiki aldatmak zinaya girer onun cezasi da azicik dövmek degildir önce bir oku kitabi sonra bol keseden sallarsin mömin baci.

• Zalimler için yaşasın Cehennem!

1|0
    0|0
  • Erkekler hadi aldatıyor da, evli kadınların aldatmasına ne diyorsun onlar cennetlik mi?

0|1
    0|0
    • özellikle bu sitede çok var

• Onların cennetlik olduğunu ikna etmedim

• Aldatan kadınların cennetlik olduğunu iddia etmedim. Aldatsnların yüzde 80 ni erkek olduğu için onlara yazdım

• Evlenmeden zina yapanları napıcaz?

1|0
    0|0
    • Onlar kendilerine yapmış yapacağını karşı tarafta alırlar karşılığını:))))

• Ya kim günahı sevabı düşünüyor ki bu devirde?

0|0
    0|0
  • Her halde salaklar.

0|0
    0|0
  • Karakter yoksunları

0|0
    0|0
  • Cehennemde yanacağını bildiğin halde sen nasıl bazı şeyleri yapıyorsan onlar da öyle yapıyolar. Sen peygamber misin hiçbir günahın yok mu :D ayrıca her insanın bir sebebi vardır. Ben yaşamasamda bunları yaşayan bir çok insan tanıyorum. Hiç düşündüğün gibi değil. Bazılarının gerçekten olabildiğine geçerli sebebi bulunabiliyor. Bazıları ise, gerçekten boş yere bu günahı işliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...