Çocuklari kirmaktan korkuyorum , ama ben kırılıyorum :( ?

Onlara karsi fazla iyiyim. cunku cok sevimliler cok seviyorum hepsini. onlara hic "Hayir "diyemiyorum bunu fark ettim. Boyle oluncada iyi niyetimi suistimal edebiliyorlar bazen ve kirilan ben oluyorum , uzuluyorum boyle olunca. fazla tepeme cikariyorum sanirim :/

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Tepeme çıkarıyorum diye düşünme de onların her istediğinin her zaman olmayacağını göstersen hem onlar için hemde senin için iyi olucaktır :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• "Hayır" demeyi öğrenmelisiniz. Ama sevdiğinizi de hissetirin. Çocukları hafife almayın derim. Çünkü onlarla doğru şekilde konuştuğunuzda zaten sizi anlıyorlar. Konuşarak ve hayır demeyi öğrenerek başlayın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kırılma,, kırrrr...

1|0
    0|0
  • Aynen öyle bence biraz yapma tam tersini yap sanki sen yardıma muhtaçmıssın gibi bak kaç kişi kalıyor etrafında.

1|0
    0|0
  • Ah su yaramaz olmazsa cunku insan sinir ediyor

1|0
    0|0
  • Aynen öyle kızsan bir dert fazla sevsen bir dert

1|0
    0|0
  • öğretmensen zamanla deneye yanıla bulursun ayarını

1|0
    0|0
  • Bir çocuk seni ne kadar kırabilir ki?

Göğsüne mi elliyorlar?

0|0
    0|0
    • Nankorluk yapabiliyorlar anladin mu arkadasim :)

• Çocuk dediğin nankör olması lazım zaten.

Senin onun nankörlüğünden zevk alman lazım. Öyle masum bir varlığın ben demesi kadar güzel bir şey var mı?

• Çocuklar derken kimin çocuk lari

0|0
    0|0
    • Cevrrmde yakinlarim olsun vs

• Haklsiinuz kesinlikle :))

• Bizler anlarız doğruyu yanlışı ama o minikler bilmezler. Tabi insan olan anlar. insanliktan çıkmış srefsizler bilmez çocuğun ne olduğunu

• Sen onlar için bir öğreticisin. Yanlış olanlara hayır de. Laftan anlamıyolarsa ufak bir ceza ile öğret. Mesela sevdikleri bişeyi yasakla. Ama asla her istediklerini elde edebileceklerini düşünmesinler. Hayır demeyi bilmezsen ilerde başka sorunlarda olacaktır. Çocukları kırmamak önemlidir ama bu davranış onların ilerde karşılarına senin gibi olmayan biri çıktığında bocalamalarına sebep olacaktır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayni ben gibisin.. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...