Hemcinsini çekemeyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Genelde bu soruyu okuyanın aklına kadınlar gelecek ama bu konunun başını erkeklerde çekiyor. Özellikle de özgüveni düşük erkek..

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben her soruyu bacakarasına bağlayan şerefsizleri çekemediğim , denk geldiğimde sorusuna gömdüğüm için Öz güvensiz mi oluyorum yani ? ya da bu site için geçerli tuzak sorularla muhabbet etmeye çalışan abazalar yüzünden, bütün ön yargılarınıza sebep kişiliklerin acizliği yüzünden Öz Güvensiz mi oluyorum? onlardan utandığım için Öz güvensiz oluyorsam, bence soruda eksik var.!

0|0
    1|0
    • Onları niye çekemiyosun? Madem karakterine uygun değil neyini çekemiyosun? Çekememek kıskançlık neyini kıskanıyorsun? Ne bu atar

• İyi Geceler Kardeşim :) Büyü de gel gözlemlerini ona göre yap sonra Düzgün cümle kur ve bu diyaloglara maruz kalma emi. Egonu eksi vererek değil, mantığınla konuştur. Byee

• Tamam bir git allah aşkına kendi çapında laf soktun uzun uzun yazarak. Nerde senin gibi bir halt bildiğini sanıp ders vermeye çalışan burnu havada gereksiz insan varsa arar beni bulur. Hadi bunada cevap ver için rahatlasın yoksa üzülürüm

• Benim aklıma kızlar geliyor.

0|0
    0|0
  • Oz güveni düşük kadınlar mi hemcinsini kıskanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...