Bugun birine yardım eli uzattınız mı?

akşam markete bir şeyler almaya gitmiştim. Marketten çıktığımda 2 tane küçük erkek cocuğu gördüm ateş yakmış bir yandan ısınmaya calisiyorlardı bir yandan da konuşuyolardı kimseye zararları yoktu çok masumlardı onları görür görmez tekrar markete girdim ikisinede çikolata aldim gittim yanlarına Güler yüzle merhaba bunlar sizin dedim ve gülümsedim şaşkın şaşkın baktilar aldilar ve "ALLAH RAZI OLSUN ABLA" dediler. İkisinin yüzüne bakıp gülümsedim gittim. O kadar Mutlu oldum ki anlatamam bugün yaşadığım en büyük mutluluk buydu. Sizin içinizi huzurla dolduracak bir anınız oldu mu?
Bugun birine yardım eli uzattınız mı?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne güzel.. mutlu olmak mutlu etmek zor değil aslında

0|0
    0|0
  • Sabahlari pencereden guvercinlere ekmek veririm.
    Gecen 7 8 yasinda iki kiz cocugu markette bir seyler almislar kasada paralari denklesmedi geri koyup baska zaman aliriz diye konusuyorlardi. Dedim ne istiyorsaniz alin bendensiniz. :)

0|0
    0|0
    • Ayy ne güzell ne Mutlu sana Güzel ALLAH'im kalbine göre versinnn🙏

• Amin kardesim seninde gonlune gore versin

Kızlar Ne Diyor 1

• Fotoyu kaydettim benim hayat felsefem olacak cok tesekkur ederim bunun icin

0|0
    0|0
    • Bende cok beğeniyorum gerçekten her zaman bu sözü aklıma getirir vicdanımı hatırlarım. Rica ederim yararlı olduysam ve olacaksam ne mutlu bana..😌

• Evet aynen öyle bu stratejide ilerleyenler olarak çok tatlıyız o Zaman :)) ALLAH'im kalbine göre versin güzel insan,,

• Senin de canim benim cok mutlu ol hep boyle😘

Yükleniyor...