ERKEKLER e sorum özellikle?

makyajlı kadın mı makyajsız kadın mı? daha dogrusu ikisinin arasndakı farkı nasıl degerlendiryorsnz?

Güncellemeler:
şimdi genelde herkesin ilgisi güzel kız falan dedigi kız modeli aşırı bakımlı hafif te olsa açık giyinen. işte makyajlı filan kızlardır. eylemde yani begenmede bu daha ön plana çıkıyor
ama dilde enterasan bir şekilde çoğunluk doğal olsun der

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• makyajsız tabiki.
    doğal beslenen, uykusunu düzenli uyuyan, doğal güzelliği zaten yakalar. eğer makyajdan vazgeçmiyorsa çirkinliğini gizliyodur.
    sabah uyandığımda karşımda zombi görmek istemem yani :D

1|0
    0|1
    • güncellemelerine baktım da, çoğunluğa bakma sen. makyajı savunanların çoğu mal eğitimli olduklarını sanan eğitimsiz tipler. kendini değiştirmediğin takdirde istediğin kadar üni bitir hepsi fıs.
      o suratına sürdükleri kimyasalların cilde nasıl etkiler yaptığını bir bilseler zaten hayatı boyunca yüzüne uygulamazlar o kozmetik ürünleri. hepsi kanserojen fakat bizim insanlar kanser olmada mucize arıyorlar. tek bir faktörün kanseri tetiklemeyeceği apaçık ama düşünemiyorlar. uzun vadede her türlü kanseri tetikler o kimyasallar. sadece bir tane faktör değil yüzlerce faktör bir araya geldikten sonra kanser tetikleniyor. kozmetik sektörünün bir oyunu bunlar. dizilerle filmlerle insanların beynine giriyorlar. ah ya ah bu insanları bir çözemedim gitti. herkes akıllı ben mi malım anlayamadım.

Erkekler Ne Diyor 22

• nefs açık olanı sever
    kalp edepli olanı sever
    imanlı ise ki bu herşey ve hakikat demektir ancak nadir olan eşsiz güzelliği sever siz ise onun yanından bile geçemezsiniz

mesele şu seni kim sevsin istersin ona göre açıl ona göre imanlı ol
    kendini et yerine koyman erkeğin tüm hayvani duygularını tatmin etmen seninde bir hayvan yani sadece et parçası olman anlamına gelir
    ve bu erkekler kullanır sıkılınca atar

bir bakın dünyanın en güzel kadını da olsan erkek sıkılınca seni atacak
    peki sende değerli olan ne?

ya da ben kime yardım ediyorum dilediğinizi yapın farkında bile olmayacaksınız

1|0
    0|1
  • Bak kardeşim kadınlardan mümkün olduğunca uzak duruyorum pek konuşmam fakat eğer aynı ortamdaysak ve makyajsız doğal yapmacık olmayan biriyse çok kibar iyi davranırım eğer makyaj yapmış ve ya yapmacık hareketler yapıyorsa tek kelime konuşmam :) En ufak bir makyaja bile karşıyım.

0|0
    0|0
  • En iyisi makyajsız ve dogal güzellik cunkü makyaj yapanlar yüzündeki kusurları örtmeye çalısıyor ama bnce bunu yapmamalılar biz erkekler makyajlı olanların güzel olduguna inanmıyorum

1|0
    0|0
  • Doğal güzel olan zaten makyaj yapmaz :D

1|0
    0|1
  • Makyajlı kadın gece yatağımız da makyajsız kadın ise gündüz mutfağımız da oluyor. Şimdi gel çöz bu testi.

0|0
    0|0
  • Bence makyaj yapsin cunku cogu cirkin 😄😄😄

0|0
    1|0
    • kızlar çirkinse çoğu sizin çoğunz nedir artk sen düşün :D

• 😄😄😄 ben oyle bilmezdim ama hayal kirikligina ugradim :) kizin birine senin makyaja ihtiyacin yok demistim demez olaydim megersem baya makyaja ihtiyaci varmis 😚😀😀😀☺☺

• Makya

0|0
    1|0
  • makyajlı.

0|1
    0|1
  • Makyaj yapan kadin cirkindir abi. Nst.

0|1
    0|1
    • yoo hiç öyle bişey yok. ama ben degerlendirmenzi istiyorm sadece. mesela bence temiz ve düzgün olduktan sonra makyaj filan gibi şeylere gerek yok

• Ee tamam iste temiz ve duzgun bir surati varsa guzeldir. Makyaj yamugu kapatmak icindir

• hyr yani doğalken çok güzel olup kendini makyajla çirkinleştirenler de çok o yüzden dedm

• Valla her erkek aynı değildir. bu bir soyut düşünce aslında bu soyutluk ise "AHLAK" Anlayışıyla bağdaş ve güvene bağlı. bana göre yapması zararsız

0|0
    0|0
  • no makyaj bol öpücük

0|0
    0|1
  • Abartı olmamak üzere biraz makyaj yapsın

0|1
    0|0
  • Makyajsız

0|0
    0|1
  • Ilk goruste seksepalite ve cekicilik sonrasinda dogallik. degisen duygusallik orani ile alakali bir durum. Acikcasi cok bebeksi degil kiskanclik olarakta nitelendirilebili

0|0
    0|1
  • Bakımlı kadın

0|1
    0|0
  • Doğal olan her zaman güzeldir. Ancak bakımsız da olmamalı.

0|0
    0|1
  • makyajsız köylü güzeli tadında bir kız :)

0|0
    0|0
  • makyajsız sade gorunumlu kızları tercih ederim

0|0
    0|1
  • Doğru bakan için farketmez...

0|0
    0|0
  • Dogall olan en guzeldir

0|0
    0|0
  • Başı bohcali olmayan kadın diyorum. Normal kıyafetli kadin yani..

0|0
    0|0
  • hafif makyaj yapan kadını severim ama makyajsızda prüzsüz olmalı.. jT2015

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bokunu çıkartmadan makyaj yapan kadın✋🏼

0|0
    0|0
Yükleniyor...