Üvey babam kız kardeşime dokunmuş kafam allak bullak?

kız kardeşim söyledi. korka korka söyledi. tam anlatamadı da. hemen ağlıyor.
kafayı yicem. bişeyler deyin bana napıyım. anneme anlatıyım mı

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir sopa alip adami dayak delisi etmen gerekir bebemisin sen anneme anlatiyimmi filan diyosun git agiz burun dalsana -_- bak pisman olursun yapmazsan kardesin bir daha guvenip anlatmaz bir seyinide.. Anneninde inanacagi ne malum? Adam inkar edecek zaten... Dava acsanda ceza yemez ! Git dal direk adeleti kendin sagla !

1|1
    0|0
    • ya bişey yapmadıysa? kardeşim biraz düzenbaz güvenimi çok kırdı zamanında.. yalan konuşuyor çok

• yalan söyleyebilir.
      daha önce çok önemli konularda da yalan söylemişti. inanmadım açıkcası pek.
      ama şüphem de var.

• Oyleyse kardesinle tekrar konus olayin ciddiyetini anlat. Emin olamazsan tekrar anenle kardesin ucunuz beraber konusun bu olayin ustunu kapatamazsin. Kardesinin tum gelecegini etkileyebilir.

En İyi Erkek Görüşü

• annenle konuş, o da kardeşinle konuşsun bence

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle annenize anlatın.

0|0
    0|0
  • Anlat tabi ki deli misin anlat annen bilsin

0|0
    0|0
  • anlat bence

0|0
    0|0
  • anlat bence anneye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• valla ben direk silahı çekerim anamın gözü önünde sıkarım o adama.! polis gelincede hoş geldiniz buyrun buyrun derim.! bu silahla vurdum pişman da degilim derim.!

1|0
    0|1
  • olm bağır çağır sertliğini göster çocuk değilsin sakın kardeşini sahipsiz koyma. annenlik iş değil bu olay.

0|0
    0|1
  • Kardeşim adamı al karşına uyar. Ama onun anladığı dilden. Gerekirse sık boğazını pezevengin gebersin it.

0|0
    0|1
  • Dinen caizdir kan bağı yok anneni bosayip kizini nikahina alabilir isterse. İtiraz etme dinden çıkıp cehennemi de boylarsin. İslama göre birak taciz etsin bol bol

0|0
    0|0
Yükleniyor...