Yıllar önce tacizine uğradığım pislik bugün işyerime geldi. Ne yapacağım ben?

Anlatması bile çok zor ama çok doldum inanın. Konuşabildiğim kimse yok bunu. Aile dostumuzun oğluydu. Çocukluğumuz birlikte geçti. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Ben 16, o 20 yaşındayken cinsel tacizine maruz kaldım. Kimseye söyleyemedim. Annesi babası dünya iyisi insanlar. Hele annesinin üzerimde çok emeği var. Bir kez yüzleştik bu konuda. Bana açıklaması yaptığından da iğrençti. "Çok güzeldin. Karşı koyamadım" dedi. Günlerce aynaya bakamadım ben. Her baktığımda ağlamaya başlıyordum. Evlendi. Düğününe gitmemek için akla karayı seçtim. Bizimkiler "ayıp olur, arkadaşın o senin" dedilerse de gitmedim. Yakınlarda kulağıma gelmişti. İşleri bozulmuş ve çocuk sahibi olamıyormuş. Allah biliyor sevindim duyduklarıma.

Bugün işyerime geldi. Arkadaşlarımın yanındayız diye ne kovabildim ne hakettiklerini söyleyebildim. Hal hatır sordu. "İyi ol" dedi. Gitti.

Ben aşıyordum bir şeyleri. Bir sevgilim var. Yaşadıklarımı bilmiyor. Tertemiz aramızdaki her şey. Çıktı geldi vicdanını rahatlatmak için. Yine mahvedip gitti beni.

Ben ne yapmalıyım artık lütfen söyleyin...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Daha önce yaptın, yine toparlayabilirsin bence.
    Keşke duymaya ihtiyacın olan şeyleri kelime kelime bilebilseydim...

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. Senin değil onun ayıbı 2. Kendini mahvetmekde haklısın ama iyi olmaya bak ya bir sevgilin var mutlu ol benim anim dediğim birisi 7 yasındayken akrabası tarafından tecavüze uğradı hala yüzyüze bakmak zorundalar.
    3. sevgilin bunları bilmeli sence bilmiyorum ama bence bilmeli eğer ciddiyseniz hadi ordan etmeye çalıs ve ona bunu göster hadi ordan ettim tavrı takın karsılasma ihtimaliniz varsa eğer Herseye Rağmen Gülümse😆😊🙈 ve şunuda söyleyim sadece tekken ağla çünkü mutsuzken insanların umrunda değiliz

2|0
    0|0
    • Ben sevgilinin bilmesi gerektiğine katılmıyorum, hem de hiç...

• @MrCharming Sende bu yönden haklısın ya bilen birisinden öğrenirse kız bu çocuğa gıcıklık olsun diye söylerse kız niye söylemedin dicek bide bundan kavga çıkcak

• Çok karıştı kafam. Bir kez muhabbeti geçti annemlerle otururken. Niye hiç bahsetmedin, bizi tanıştırmadın diye sordu.

Erkekler Ne Diyor 10

• git buradan diyeceksin.. yanına yaklaşmaya cesaret edememesini sağlayacaksın.. insanlara birşey söylemek zorunda değilsin.. o bir şekilde cezasını bulmuş zaten.. zamanı gelince de hesaba çekilecek senin gözlerin önünde.. daha vakti var da.. konumuz o değil.. seni gördüğü yerde kaçarcasına uzaklaşmalı.. o senden çekinmeli.. vicdan rahatlatmak iyi ol deyip gitmekle olmaz.. ayaklarına kapanır ağlaya ağlaya af diler , affedersin etmezsin ayrı bir şey ama.. sana yaklaşmasına izin verme.. gerlmeye muhatap olmaya kalkışırsa sert ol , ve ortamdan kov.. ne oluyor diyene de gerekirse karışmayın kapayın çenenizi de.. illla bağırıp çağırarak kovman gerekli değil ama.. kovman gerekiyor.. hakkettiği gibi davranman gerekiyor... sevgiline yoğunlaş.. belli ki seviyorsunu birbirnizi ve düzgün bir çocuk.. onunla olan ilişkini iyi koru ve sağlamlaştır.. ve geçmişi unutamasan da, olan olduy deyip önüne bak.. yapmak zorunda olduğun bu.. diğer vatandaş da seni gördüğnde yolunu değiştirsin.. ona karşı çok sert ol.. çekinsin senden.. ve mutlu ol... eğilecektin kulağına.. ya da çekecektin kenara hiç bir şey yokmuş gibi.. hemen defol buradan ya da olacakları gör diyecektin.. ardına bakmadan kaçardı.. ki bunu yap..

1|0
    0|0
    • Seneler önce susmamın bedelini ödüyorum. Tek faydası oldu ailelerimiz birbirini çok seviyor. Dostlukları bozulmadı. Ben tiksiniyorum. Başlarda kendimden bile tiksindim. Artık o güçsüz kız değilim şükürler olsun. Bu gerçekle yaşaması için herşeyi yapabilirim. Sadece bilinsin istemiyorum. Güzel bir ilişkim var, huzurluyum. Kaldıramam bozulmasını.

• açıklama yapman şart değil.. hesabını mahşerde zaten soracak Allah.. o gün ne şiddetli bir gün olacak.. ama buradayken. madem geçmişte kaldı ve baı dengeler var bozulmaasını istemedğin,, sadece kendisine nota vererek kendinden uzak tutabilirsin..

• Kuzum anltmak istrsn dinlerm seni belki rahatlarsın beni sakın yanlış anlama sadece sana inanarak bir faydam dokunur belki diyerek söylüyorum bunları

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama konuşunca daha kötü oluyorum bunları.

• Hasta muamelesinden sıkıldım işte. Sorun o. Ben olanları unutmak sakin hayatıma dönmek istiyorum.

• Hastasın demiyorum belki birşeyler degiştirebilirim diyorum fakat sende birşeyler yapmalı güvenmelisin bana

• Bu konuyu gerçek zamanlı insanlarla paylaşmadığın sürece içinde hep bir duvar olarak kalacak bence bir psikoloğa görün profesyonel destek al emin ol çok faydalı oluyorlar Böyle şeyler duyunca çok üzülüyorum:(

1|0
    0|0
  • İnancın varsa ALLAH'a sığın. Ya Basir ; "Yaradanın gören gözü"

Dua et bol bol kardeşim :(

2|0
    0|1
  • Bence unut ve kötü düşünme sonuçta sen anlattıklarına gore o... Yapmamissin

1|0
    0|0
  • Sevgiline anlat

0|0
    0|0