Korku evleri diye bir şey var bilmem biliyor musunuz? Bir saat kadar içerde kalıyorsunuz ipucu veriyolar onları bulup kazanıyosunuz kurtuluyorsunuz evden ;) Tabi biraz korkunç olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim :) Sizce nasıl bir uygulama ve güvenli midir? Bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güvenli gelen insanlara zarar verecek hiç bir şey yok ama iyi korkutuyorlar yılan ısırmaz ve zehirsiz köpek ısırmaz sadece havlar v. s durumlar var istanbuldaki bir çok korku evine gittim en korktuğum ataşehirdeki korku eviydi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu ara çok tuttu ben de merak ediyor ve gitmek istiyoum ama kismrt olmadi henüz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Onların adı escape room. Odadan kaçış oyunu. Ekip olarak gidiyorsunuz. 2 kişi ile 5 kişi arasında değişir. İnternette siteleri var. Hatta birisi. zombi alıyoruz diye iş ilanı dahi verdi. Zombi ilanı yaz bulursun. Ya güvenilirdir hepsi için bir şey diyememde siteleri olanlara bak. Bunlar da escape room flash oyunları var bilgisayarda anahtar buluyorsun obje buluyorsun kapıyı açıyorsun. Onlardan esinlenmişler. Bilgisayar oyunlarını gerçek oyuna dökmüşler.

1|0
    0|0
    • Gruplarla girildiğini biliyorum 😉 valla çok yardımcı oldun 😊 sen oynadın mı hiç?

• Ben gitmek istiyorum da arkadaşlarımı ikna edemiyorum.

• Haberlerde görmüştüm :)

1|0
    0|0
    • Sen geçen gün ki kitap okumayı sevmeyip sinema sever arkadaş olabilir misin?

• Will Smith gibi 😉

• Anladım canım 😟 😥 😦😣😛😜

• 6 şubatta gidicez :p ehehehhe buyur gel

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...