Dünyada neden açlık var?

781.003.642
Dünyada aç insan sayısı
1.619.382.362
Dünyada aşırı kilolu insan sayısı

bazı insanlar ödüllendirildiği için mi?

Güncellemeler:
ve sizler neler yapıyorsunuz bu durumu düzeltmek için. Vicdanınız ne kadarıyla tamin oluyor?
dünya istatistikleri için=google+worldometers

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben kiloluyum ama kimsenin hakkını yiyerek almadım. Sadece hereketsizlik ve tatlıyı aşırı sevmemin sonucu. Afrikadaki insanları şişmanlara değil en azından hepsine değil doymak bilmeyen emperyalist zenginlere sormak lazım. Ama şimdi bizde sorumluyuz neden mi? Eğer bir Osmanlı olsaydık birbirimizi dolandıracağımıza aklımızı ilim bilime çalışsaydı şimdi afrikada aç insan dünyadada zülüm gören kalmazdı. O haberleri izleyince ağlayasım geldi ve benim bir yetimim var bir derneğe üye olup ayda bir ücret karşılığı verdiğim para ordaki aç insanın aylık yemeğini karşılıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• zenginlerin para hırsları ve paylaşımcı olmayışıdır bunun en büyük nedeni. ne kadar para kazanırsan kazan, yiyeceğin bir tas çorba :D

0|0
    0|0
  • Yiyenlere yemek yetişmediği için olan onlara oluyor maalesef. Zenginler doysa fakirlerde doyacak.

0|0
    0|0
  • Sömürgeciler yüzünden. Hep bu darwinist kafalı insanlar yüzünden aç insanlar var. Büyük balık küçük balığı yer, zayıfları elimine et, kafasındalar hepsi

0|0
    0|0
    • darwinle ne ilgisi var doğada öyle işler insanda duygusal zeka var. ayrıca dünyanın çoğunluğu darwinist değil teist...

• Darwin hayvan olduğumuzu söylerse insanlarda ona göre hareket eder. Hayvanlara bakar. Aslan güçlü, ceylan zayıf. Aslan ceylanı yer. Teist olan biri darwinizme inanmaz.

Yükleniyor...