Neden beni likelamıyor?

Selam gençler
okuldan bir çocuk herkesi likelamasına rağmen arkadaşımla aynı resmi koyuyoruz bitek benim resimlerimi beğenmiyor. Bu çocuktan hoşlanıyor falan değilim ama sadece anlamaya çalışıyorum bir insan feedindeki bütün resimleri beğenip neden sadece ve sadece benimkileri beğenmez? Cevaplarsanız sevinirim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ya senin yanlış anlayabileceğini düşünür ondan
    ya daa hoşlanıyo belli etmek istemiyo
    ya daa seni takmıyo bile

0|0
    0|0
    • oha herşeyi söyledi başka ihtimal yok cidden :D

• hmm bir kızlaydım o da koydu aynı resmi onunkini beğendi benimkini beğenmedi

• o zaman ya o kızla arası senden iyi ya da o kıza yanık veya tam tersi ama çaktırmamak için ondan likeladı bir ton ihtimal var çocuğa bağlı yaa

Erkekler Ne Diyor 4

• ''hoşlanıyor falan değilim'2 cümlesınden sonra okumadım.. hoşlanmasan umrunda olmaz evladım

0|0
    0|0
  • O da senin bunu yaptığını fark etmeni istiyor şu an diğerlerine göre o 1-0 önde neden çünkü senin dikkatini çekti bu şekilde çaktınmı köfteyi kanka.

0|0
    0|0
    • çaktım kanka eyvallah :D

• bak bu olabilir işte çünkü ben de bazılarına takip isteği gönderiyorum geri takip yapıyo kabul etmiyorum fotolarını beğeniyorum sonra bir daha takip isteği gönderiyo bazen onu da kabul etmediğim oluyo merak ediyolar 3. gönderenler oldu, mesaj atanlar oldu güzel oluyo yani :D

• @ajussi zeki insanmışsın bilader

• ıtıcı gelıo olabılırsın

0|0
    0|0
    • ya nedenkiiii

• nerden bılım begenmedgı bı tıp olabılırsın cırkın demıorum ya da senı ona karsı dolduran karalayan bırılerı de olabılır ve bunu yakınında ara yabancı bıse yapmaz asla

• ben de yapıyorum çok kişiyi beğeniyorum ama bazı kişileri de beğenmiyorum aslında cidden sebebi yok :D öylesine yani :D ama sen onun fotolarını beğeniyo musun?

0|0
    0|0
    • valla ben bütün feedi beğeniyorum

• neyse ya canı sağolsun

• :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah aşkına kafana taktığın şeye bak yaaa :o

0|0
    0|0
    • yeni resim attımda ondan

• beni bütün okul üzmeye çalışıyor kanka bu da üzse çok koymaz zaten

• İnsanlar böyle :\