Hicbisiyim yok napabilirim?

Ebeveynlerim ayri ve ikiside beni istemiyor 18 yasima gireli 8 gun oldu. Istenmeyen cocugum hep yuzume vurulurdu zaten gecen yine vuruldu. Napicam nereye gidebilirim kimsem yok? Durmak istemiyorum gururuma cok dokunuyor bazi seyleri gormek duymak?

0|0
421

En İyi Erkek Görüşü

• Evlen git koca evine

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yurda gidebilirsin.. berbat bir duygudur bnimkilerde ayrilar fakt ikisinde kapilari açik ban ama bn ikisinide istemiyirum mecburen annmleyim şu an kucuk kardesim için ama bnde yurtta kalirdim yoksa ailenle konuş sert ol. siz nie dogurdunuz bni bakmicaksanz vs de ve yurt işini konuş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• İşin zor öncelikle bir hanımsın... Önce seni istemediklerinden emin ol... Eğer istemiyorlarsa bir süre onlarda ayaklarının üstünde kalana kadar kalıp kalmayacağını sor... bu sürede bir iş bulursun, çevren de olur. yürür gidersin. Yok bunu da istemezlerse belediyeye, çeşitli bakanlıklara başvur, yardımcı olurlar bir şekilde...
    Ama şundan emin ol gerçekten istenmiyor musun?

0|0
    0|0
  • Yerinde Olsam İşe Girerim Öğrenciler İle Tanış Bayan Ev Tut Böyle Böyle Tutunursun Hayata.

0|0
    0|0
  • Çalışıp düzen kur, ya da kızlarla ortak ev tut, öğrenci kızlarla.

0|0
    0|0
  • ilk başta nerde oturuyosun.
    bence kaçmak gitmek çözüm degil sadece uzaklaş degerini anlasınlar akraban yookmu hiiç

0|0
    0|0
  • Kimsem yok deme Allah var

0|0
    0|0
  • Saçmalama bazı şeyleri yanlış anlıyo olabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben varım yetmez mi.

0|0
    0|1
  • Bence işe girebiliyorsan okulun dışında çalışabileceksen yani üniversite öğrencileriyle bir eve çık ev arkadaşı olarak. Hem ayaklarının üstünde durursun hem rahat edersin. Tabiki önceliğin evdeki sorunlarını çözebilmek olmalı

0|0
    0|0
  • Haklısn ama neden boyle olabilir ki

0|0
    0|0
  • Nasıl yardımcı olabilirim?

0|0
    0|0
  • Sabret

0|0
    0|0
  • Kaç kurtul, ararlarsa dönersin.

0|0
    0|0
  • Evlen artık başka çaren yok dinimiz emrediyor

0|0
    0|0
  • Konyaya gel

0|0
    0|0
  • Nufusuma alabilseydim hemn alirdim seni

0|0
    0|0
  • Hangi sehirdesinki? Gel bana birlikte yasiyalim arkadasca

0|0
    0|0
  • Bize gel. bos oda var.😁😈😈

0|0
    0|0
  • Zor bir soru nasıl birisin acaba

0|0
    0|0
  • Tam seks zamanin😊

0|0
    1|4
  • oyle anneye babaya yazıklar olsun pekı neden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O ne biçim anne ve baba

0|0
    0|0
  • Zor Ama Bir İşe Gir Düzen Kurmayı Dene Yakın Bir Akrabandan ya da Arkadaşından Yardım İste Destek Çıkabilecek Birisi Olabilir Sonrasında Kendi Ayaklarının Üzerinde Durmayı Öğreneceksindir

0|0
    0|0
  • Eğer seni istemediklerinden eminsen ve bu gururuna dokonuyosa çık git evden çalısmaya basla 18indesin günlük pansiyonda kal bir kaç ay para biriktir devamlı işin olsun ev felan tutma imkanı yatrat kendine ve hayatını kur okuyosanda hem oku hem çalıs yeni bir hayat kur kendine herkesden bağımsız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...