Biriyle konuşmayı özlüyorsunuz ama bir daha konuşmayacaksınız. Bu özlem duygusunu içinizden nasıl atardiniz?

Biriyle konuşmayı özlüyorsunuz ama bir daha konuşmayacaksınız. Bu özlem duygusunu içinizden nasıl atardiniz?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadığın her olayda her sohbette ona dair bişeyler bulmaya devam edeceksin. Söylemek istediğin sözleri, bulduğun her fırsatta kendi kendine bağırarak söyleyip rahatlamaya çalışacaksın. Rahatlamaya çalıştığında ona ulaşamamanın verdiği sancıyla bir kat daha çıldıracaksın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zor bir durum.
    Ama alışmak gerekiyor.
    Yakınlarımla paylaşırdım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu sorunun tek ilacı zaman. Ama bu zaman geçene kadar çok zor oluyor. Başta iyi ve sıkı duruyorsun ortalarda canın yanıyor sonlara doğru iyice canın yanıyor en sonunda kabullenme ve gidiyor.

0|0
    0|0
  • Ona ait varsa bir fotoğrafa sarıl ağla ve uyu. Sürekli yap bunu bir süre sonra ister istemez bu duygu azalır, hep kalabilir ya da kalmayabilir ama azalır. Başka bir sevgi bul sonra o da etkili, bu sadece sevgili eş değil çocuk sahibi olmak vs de iyi gelebilir hayvan beslemek gibi, çiçek beslemek iyi bir hobi gibi, sevgini başka bir şeye yönlendir yoksa kurtulamazsın.

0|0
    0|0
    • Tesekkurler

• Eğer sevdiğiniz özlediğiniz insan vefat ettiyse mezarını ziyaret etmeniz de başlarda iyi olabilir. (Öyle birşey yoksa Allah korusun). Rica ederim. Özlemek, sevmek zor zanaat. Allah ferahlık ve huzur versin size

• Onu özlemediğime ikna ederim kendimi.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bir şekilde atardım beni özlemeyıp sormayan ıcın nıye hala kendımı uzup sıkayım kı :)

0|0
    0|0
  • Ben konular bu boyuta geldiği zaman duygularımı bir kenara bırakır mantığımı devreye sokarım

0|0
    0|0
  • @ovpapatyaa ile birdaha hiç konuşamıcam mesela.

0|0
    0|0
  • Başka denizlere yelken açarak

0|0
    0|0
  • Baskasiyla konusurum

0|0
    0|0
  • Atmam konuşmanın bir yolunu bulurum, öldüyse sadece bir daha konuşamam onun dışında hep bir umut vardır ve olur da öldüyse de yapmam gerekenleri yapıp rüyada görmek için Allah'a dua ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hımmm

çok zor

yerıne zorda olsa bırılerını bulmaya calısırdım gıbı gelıyor.
    benı anlayan ve bu durumumu paylasıcak bırılerıne acılırdım...

0|0
    0|0
  • Aynı durumu bizzat yaşadm malesef.. 1 yıl düşündm bekledm aklmdan hiç çkmadı. üzüldm ağladm ama değmiyormş gerçektn... senin içn herşeyi yapmaya hazr, sana değer vern seni gerçkten çok sevnlere şans ver. emin ol mutlu olyorsn

0|0
    0|0
  • ölüm allahın emri, ayrılık olmasaydı.. hey gidi...

0|0
    0|0
  • Özlem duygusunu içinden atamazsın olmuyo yani her şeyde aklına gelicek ama kendini tutcaksın yazmamak için zamanla alışırsın zaten

0|0
    0|0
  • Zamanla olur

0|0
    0|0
  • O benden vazgeçmişse benim de ondan vazgeçmem lazım. Konuşmamak en iyisi.

0|0
    0|0
  • Atamazdım 🐣

0|0
    0|0
  • Acı çekmeye gerek yok sadce konuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...