Fuarlarda yarı çıplak kadınlar sizcede baymadı mı artık (resimli )?

Merhaba Ks,

Fuarlarda , daha çok araba ve motosiklet fuarlarında bu ablaların bulunmasını gereksiz buluyorum.

Onun yerine oraya o motor hakkında detaylı bilgisi olan normal giyimli bir kadın yahut erkek koyulsa faydalı değil mi?

Ayrıca o kadınlar orada bulunmassa ortamın kalitesinin artacağını düşünüyorum.

Çünkü oraya fuar için degil. Mankenler ile fotoğraf çekilip , dikizlemek icin gelen yurdum abazaları doluşuyor bence.

Bu nedir şimdi pavyona mı geldik fuara mı?

Fuarlarda yarı çıplak kadınlar sizcede baymadı mı artık (resimli )?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yani estetik olsa iyi olacak ama ucuz ucuz kızları çıkartıyorlar oraya o zoruma gidiyor :))

0|0
    0|0
    • Ben hiçbirini istemiyorum. Böylece motosiklet görmeye gelen insanlarla karı kız kesmeye gelen tipler birbirinden ayrılır. Düzgün ortam olur. Beni sinir ediyorlar

• Nebileyim ben sevmedim çokta ortamcı bir yapım yok fazla insan bunalım getiriyor bana. Neyse gecenin eigsini verdim kaçıyorum. Hadi iyi geceler :D

• İyi uykular mutlu rüyalar:)

En İyi Kız Görüşü

• Kadınları lmalll olarak gören insamlar cogunlukta iki bacağa hemen dikkati oraya veriyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dediklerinde tamamen haksızsın. Tüm dünyada işler böyle yürür. Hem stand mankenlerine dikkat ettiysen bacak dekoltesi verirler bir tek göğüs dekoltesi olmaz. O kadınlar ürün hakkında bilgili üniversite mezunu mankenlerdir. Beğenmezsen gelmezsin, sana özel düzenlenmez

0|0
    0|0
    • Sana sormayacağim nereye gelip gelmeyeceğimi. Cok biliyor gibi konuşmayın birde sanki hiç fuar görmedim. Motor hakkındakelime edemeyecek hatunlar vardı. soru soruyorsun bön bön bakiyor. Bilmiyormuş...
      Varan iki gögüs dekoltesi vermiyorlarmiş. Neredeyse jartiyerle oturan var illa atayım mı fotografını?
      Tüm dünyanın aynı seyi yapması onun doğru olduğu anlamına gelmiyor. Kusura bakma ben koyun değilim sürü ne yaparsa o doğru diyemem. Eleştiri kaldiramayan kimseler cahil kimselerdir.
      Eğer bir etkinlik yapıp topluma açıyorsan olumlu veta olumsuz eleştiri olur. Babanın yeri değil gel , gelme filan

• Bacak görmeye fuara mı gelinir bu ne saçmalık.

• Saçma ama malesef böyle. Gidip boy boy sirf manken fotografi cekiyorlar ya da mankenlerin yaninda fotograf cekilmeye calisiyorlar.
      Muhabbetleri desen offff suna bak bilmem ne. Böyle içler acısı durumdayız.
      Bu kızları oradan kaldırsalar ortamın seviyesi yükselecek ve gerçekten motosiklet görmek isteyen insanlar orada bulunacaktır. Abaza tipler değil.

• burada şimdi abuk sabuk yorum yapan olacak kızlara :D şu an yanlarında olsa nefessiz götürürler bıraksınlar bu ayakları :D iyikide öyle bir sistem var çekiyor milleti arabalara birde bir muhabbetleri var off diyorum yani

0|0
    0|0
  • ıkı adet motorumuz var beyler tercıh sızın dıolar haklısın

0|0
    0|0
  • 1 motor alana yanında 2. cisini bedava veriyorlar belki de :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...