Sürekli yalan söylemek zorunda bırakıyorlar?

Konu babam 19 yasına girmek üzereyim ve şuana kadar dolu dolu geçirdiğim bir gün bile yok. Var ama onların haberi yok yani yalan söyleyerek dışarıya çıktığım günlerden bahsediyorum. Geçmiş yıllarda hep okuldan eve evden okula okuldan eve bir de antrenmanlarım vardı voleybol için o da okul takımında olduğum için yalan soyledim bir kere girdim çıkarsam disipline giderim falan diye. Hâlâ bu skilde yalan söyleyerek dısarıya çıkıyorum. Bu durumdan çok rahatsız oluyorum. Hatta bazen evde bunalıp kendi kendime ağlıyorum. Ailem arkadaş çevreme de çok karısıyor. Hatta bazen bir süre arkadaşsız kalıyorum. Çözümü var mıdır? Evden kaçayım mı? Veya öleyim mi?

Güncellemeler:
ARKADAŞLARR?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• tek derdin buysa sorun yok, daha ciddi şeyler var hayatta...

1|0
    0|0
    • Başka dertlerim de var ve emin olabilirsin ciddi şeylerden

• Ne istediğini güzel bir anlarında onlara söyle anlat, ama tek tek... sana en yakın kimse kendine mütttefik edin sonra sonraki yakın, sonra sonra herkesi kendi yanına ya da düşüncenin etrafına dahil etmeye... sonra Açık açık konuş, zaten yalanlarınla yakalanmışşın. Ne istediğini onların da anlayışla karşılayabileceği şekilde konuşman en önemli nokta... burada kendini iyi ifade etmelisin ve onların tepkisi karşısında sakin kalmalısın. Umarım kafanı karıştırmamışımdır.

• Tam tersine aydınlattın teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• herşey babalara söylenmez bu bir gizli kaçtığını anladığında olaylar büyüyebilir. senin için kötü olur sende babanın istediği şekilde biraz davran tepkisini ölç yalan söylediğindede bir şey olmaz bu kadar kafana takma boşver biran önce şehir dışında bir okula git ya da iş bul onu daha az görürsün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evden kaç dicemde suriyeliler sayesinde memlekette kosmost ta arttı o kadar kolay iş bulamazsın pavyonda o yüzden sen n iyisi evde kal

1|0
    0|0
  • Kaçma ölme bir yerden sonra seni kabullenirler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sabret.

1|0
    0|0
  • Ölmek çözüm Degil intihar eden insan cenlet yüzü göremez evden kaç

1|0
    0|0