Hic iliskisi olmamis durust erkek / kizlar var mi bu site de?

Burdaki cogu kizlar iliskilerindeki sorunlari buraya dokup duruyor sonra iliskilerinde goremedigi ilgiyi burada ariyorlar... bazilarida resimlerini paylasip egolarini tatmin etme cabalarinda oluyorlar. Su sitede duzgun bir kiz gormek bukadar mi zor bugune kadar gordugm hepsi ilgi pesinde. Hic kendi halinde birisi yok mu sacma sapan seylerle ugrasmayip guzelcene goruslerini paylasan? Cogu kizlar illede ben benim diyor tum dunya etrafinda dondugunu zannediyor.

Erkeklere deginmiyorum bile... kizlara sacma sapan mesajlar atip niye rahatsiz ediyorlar anlamiyorum. Tamam karaktersiz olabilirsin ama hormonlarina sahip cikamiyorsan bari beynine sahip cik cikamiyorsadan git adamsan disarda yap ne yapacaksan klavye arkadasinda korkak gibi masum olan kizlara bulasma. Kadina saygi bukadarda mi azaldi?

Sizin dusunceleriniz neler dir?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Dibine kadar haklisin katiliyorumm ks ninn en iyi özetii !!

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Vardır tabiki de. İşte kaçırıyorlar öylelerini de burdan. Benim bir arkadaşım vardı o da gitti mesela 😔 Çok iyi biriydi oysa. Bana da bazen geliyorlar aklıma esiyor kapatıp gitsem mi diye ama 😑

0|0
    0|0
    • heh iste bende kapatiyorum zaten hesabi yani yok artik kaldiramiyorum cunki. amasi mamasi yok bos insalarla vakit gecirecegime kendimle vakit geciririm belki daha kaliteli birisi olurum daha iyi.

• Biliyormusun ben ailemi 2 yilda bir goruyorum... tabi oda bosanmis hallerini.. yurtdisinda oldugum icinde hic arkadasim yok... anliyacagin yalnizlik fena yeni ailen bile senin halini gorup yardimci olmuyorken kim gelip halinde anliyacakki zaten degil mi. Haklisin ama ben hayattan cok sey bekliyorum. Tesekkurler gorusun icin.

• Üzgünüm. Allah yardımcın olsun

• Her iki taraf icinde dogru aciklamalarda bulunmussun. durust kizlarda var ama abuk paylasimlar yapmadiklari icin taninmiyorlar 😊

0|0
    0|0
  • İyi bir azarladın 😄

0|0
    0|0
    • bazen gerekli yani rahatsiz ediyor cunki artik uyeligi birakicam. biktim sacma sapan sorular okumakdan buraya bos vaktimi insanlara yardim etmek icin geliyorum ama bos insanlarla muhattap olmak istemiyorum.

• haklisin tesekkurler gorus icin

• Rica ederim

• Bende bu kervandayım

0|0
    0|0
  • Beni görmemişsin demekki..

0|0
    0|0
  • BENİM GERÇKTE OLMADI İLŞKİ AMA SNALDA OLDU

0|0
    0|0
    • sonra ne oldu erkek is ciddiye binince birakip gittimi?

• senin zaten tek sucun sanalda gormedigin birisinin ilgisine kendini kaptirman. Yoksa yukardada detayda okudugun gibi kaptirmasaydin kendini sende o masum kizlardan olabilirdin. Masum degilsinde demiyorum sadece hata yapmissin hatani kabul et ve ders cikar sadece. Yoksa suclu sen degilsin o karaktersiz erkekde suc.

• gördüm iki ay konuştum buluşacaktık bile bana öyle şeyler söylüyodu sesnı de duydum ses kaydında

Erkekler Ne Diyor 5

• Elbette vardır.

0|1
    0|0
  • Çok güzel tespit. Saçma ve kalitesiz ilişkilerimiz olacaksa yalnızlık en iyisi

0|1
    0|0
  • Elbet vardır neden olmazin bu kadar karamsar olmayin

0|1
    0|0
  • Dostum böyle iddialı bir paylaşımı neden GİZLİ olarak paylaşıyosun DEMEZLERMİ ADAMA. eleştireceksen kendinde açık ol ki kim kimi eleştirecek BAKALIM.

0|0
    0|0
    • insanlar onyargida bulunmasin diye gizledim ama dur aciyim... herkes gorsun kim kimi elestiriyor diye.

• Şimdi oldu. ciddiye alabiliriz arkadaşlar.

• burada hiç ilişkisi olmadık yoktur ama dürüst insanlar var. emin olabilirsin.

• Benim ne gerçekte ne sanalda ilişkim hiç olmadı

0|0
    0|0
Yükleniyor...