Her yeni bilgi sizi heyecanlandırıyor mu?

Resulullah (S. A. V) buyuruyor :''Kıyamet gününde yetkililer hesaba çekilince, Yüce Allah (C. C) kendilerine hitaben der ki:Siz halkımın gözetleyicisi, mülkümde ve toprağımda muhafızlık yapıyordunuz. Ardından birine der ki;benim belirlediğim miktardan daha fazlasını filancalardan neden aldın? Cevaben der ki :Ey Rabbim,çünkü onlar sana karşı isyankar davranıp emrine muhalefet ettiler. Yüce Allah (C. C) buyuruyor ki; senin öfken, benim öfkemden önce olmamalı idi. Sonra diğerine der ki, sen, benden daha mı merhametli olacaksın?
Daha sonra fazla ve eksik hak tahsilinde bulunanı çekip cehennemin (engin) köşelerine atın der.
Hiç bir kötüye cezasını biz veremeyiz. Hiç bir iyiye de mükafatını yine biz veremeyiz. Yüceler Yücesi Allah herşeye Kadirdir!
Hepimizde var bir nefis, kimimiz farkında kimimiz değiliz, bütün idare aslında Yüce Allah'tadır. Yaptıklarımız iyi kötü herşey kayıt altında. İyi geceler.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sağolun öğrenmek güzel hayatımıza yansıtmayıda ikram etsin Rabbim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben kötü müyüm bilmiyorum iyi miyim ya da ne olduğumu bilmioyorm gunahkar mıyım yoksa degil mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayırlı Geceler..

Allah razı olsun. Bildiğim bir şeydi. Ama paylaşıp birilerinin okumasına vekil olduğunuz için Allah razı olsun.

0|0
    0|0
  • Bu yazdıklarınız nerede yazıyor, bulamadım?

0|0
    0|0
  • İlgimi çeken bilgi heyecanlandırır.

0|0
    0|0
  • Birde bu dünyada yaptıklarının hesapsız kalacağını sananlar var. Yazık çok yazık..

0|0
    0|0
  • amenna. bu dünya acı tatlı olan her durumda sınavda olduğumuzu unutmayalım...

0|0
    0|0
  • Eyvallah iyi geceler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...