İyi Mi Yoksa Kötü Mü?

Merhabalar. Benim bir yeğenim var kendisi 4 ay önce 13 yaşına girdi ama bana sürekli bir olayı yaşarken bu anı yaşadım hissine kapıldığını söylüyor hatta bazen durup durup "bu anı nerede yaşamıştım lan" diyor. Ben de fazla araştırmasın bu konuları diye ona Deja Vu'dan bahsetmedim.

Hatta bazen canı sıkıldıkça gözünü daldırıyor sanki yanımızdan uçup gidiyor, ne yaptığımızı görüyor ne anlattığımızı duyuyor, ne de konuşuyor sanki başka bir dünyaya gidiyor. Birisi ona bağırarak dürtünce kendine geliyor.

Onu bunları yapmaması konusunda uyarsam mı kendine mi bıraksam? Deja vu yaşaması iyi mi kötü mü? O gözünü daldırıp kaybolma olayı ney?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Dikkat çekmeye çalışıyor olabilir. Yaşadığının dejavu olduğunu söyle. Araştırsa da karıştırabileceği fazla birşey yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dejavu yu açıkla

1|0
    0|0
  • Dejavuda arastirlicak ne varki

0|0
    0|0
    • Ya internette sörfü biliyorsun Deja Vu ile ilgili birşey okurken halisünasyon ile ilgili bir bağlantıya tıkladı diyelim, sonra benzeri birçok bağlantıya tıklayıp okudu derken bağlantılara tıklaya tıklaya metafiziğin altını üstüne getirir. O yüzden dedim.

• Bilemem artik bunlar normal dersin herkes yasar dersin bende yasarim cunku

• o ney gı öyle korkunun vücut bulmuş hali gibi

0|0
    0|0
    • Ne bilim dalıyoo gidiyo. Adını söylüyoruz duymuyo Selen diye bağırıp omzundan sallıyoruz bir etrafa bakınıp kendine geliyor.

• hemen gerekli tedavileri başlasın iyi değil cidden çocuk o zaman

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaşından kaynaklanıyor olabilir zamanla düzelir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Bence bir piskologa goturun

1|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
    • Neden. Açıklama yapabilir misin?