Durust bir erkegin niye hic arkadasi olmaz?

Erkek veya kiz hic farketmiyor... hayatim boyunca hic duzgun bir arkadasim olmadi. Kufur etmem sigara icmem, zarardan cok yararim var, ickili ortamlara girmem... ahlaksizligin oldugu yere bulunmam bile, yalan konusmam... ama iste boyle olmama ragmen arkadas edinemiyorum cunki "ortamlara" girmiyorum. Kendim gibi insanlar bulamiyorum anlamiyorum suc bende mi? boyle olan bir insan yalnizliga niye mahkum oysa aksine cokca arkadasi olmasi gereken birisi.

Güncellemeler:
guncel

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar böyle malesef bende senin gibi sayılırım birde bazı fikirlerim var o yüzden pek arkadaşım olmaz bunu avantaja çevir

0|1
    0|0
    • nasil avantaja cevirmeliyim ki bunu?

• anladim tesekkurler kardes

• eyw kardeş , ben felsefe ve din işleriyle ve teleknezi ileuğraşıyorum mesela ama bunlara istersen bulaşma kafayı yeme riskinde var :)

birde spor yapıyodum bıraktım başlıcam :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğruları söylediğin için.

0|0
    0|0
  • Darilma ya da yanlis anlama ama belkide cok sikicidirsin, kendi hareketlerini, konusma tarzini vs bir kez daha iyice inceleyerek dusun derim

0|0
    0|0
    • bak belkide dedin... evet disardan cok ciddi duran soguk kanli birisiyim ama taniyinca rahat komik neseli mutlu eden birisiyim. Ben cok dusundum bunu yani nasil bir cocuk yabanci bir eve gittiginde uslu terbiyeli olur sonra misafirin cocugnla arkadas edince birden eglenceli birisi olur bende oyleyim. Tabi herkesin eglencesi cirkin seylerse orada ben olmam bu yuzden sikici olucaksamda olayim ama yanlis olmiyayim.

• 20 yasindayim ama yasimin bir onemi yok ne yasadigimin bir onemi olmali bence.

• Daha cok gencsin, sabret

Erkekler Ne Diyor 7

• Durust oldugu ıcın kanks

0|3
    0|0
  • aYnı durumdayız kanka ama bizim gibi kızlarda dışarı çıkmıyor o yuzden birbirimizi bulamıyoruz

0|1
    0|0
  • Dürüst olduğu için , çünki dürüst erkekler doğruları sölüyor ve bu çoğu zaman kimsenin hoşuna gitmez

0|1
    0|0
  • sen aldırma dostum doğru yoldasın elbet bir gün doğru birine denk geleceksin...

0|0
    0|0
  • Alnımızda yazılan bu naaapalim beee

0|0
    0|0
  • çekici yanın yok demek ki

0|0
    0|0
  • Kardesim sendede benim gibi cekingenlik ve biraz sosyal fobi var demekki bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) daha sonra sadece hoslanti oldugunu anladigin biri oldu mu? Veya birunden hoslabdiginin ilk zamanlarindada sadece hoslanti oldugunun farkindamiydin? Bunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak

0|0
    0|0
    • evet kardesim dogru cekingen bir yapim var sosyal fobi mi bilmiyorum ama cok dusunen birisiyim insanlar benim sunu dememe ne der, yok boyle oturursam saygilisizlik yapmis olurmuyum gibi gibi insanlarin oldugu ortamlarda aklimda boyle seyler gecer ve sacmalarim sanirim bu fobi insanlarin beni yanlis anlamamalari icin gereksizce cabaliyorum. Hayatimin cok donelerinde hoslandigim insanlar oldu yani 8 yasindan tut simdiki yasima kadar parmak sayilarim kadar insanlardan hoslandigim ve onlardan sadece birisine asik oldugumu dusunudum sonrada sadece bir hoslanti oldugunu anladim. Hayir ilk zamanlarinda degildim hep sonradan zamanla hoslanmaya basladim. Tabi bana kalirsa yasadiklarimdan dolayi kendimi hoslanmaya mecbur ettim mutlulugu aramak icin. Ben insalarla ilk once soguk olurum tanidikca isinirim ama yasantimdan dolayi bugune kadar hic kimseye hoslandiigmi soylemedim cunki hayatima girdikleri gibide ciktilar. Evet belki soguk olmasam arkadas edinmekde zorlanmam. Sozun sozumdur kardesim.

Yükleniyor...