Yok mu dış görünüşü önemsiz diyen insan?

Kendi fikrimi söylemek gerekirse, benim için zeki, bilgili, kültürlü ama çirkin bir erkek, sizin tabirinizle dünyanın en taş erkeğinden daha etkileyici gelir. ?

0|0
13|46

En İyi Erkek Görüşü

• Benim karşı cins versiyonumsunuz sanırım hatta ileri gidiyorum öylesiniz, zekilik olmazsa olmazımdkr hatta, o sayılan diğer saçma sapan taş olma muhabbeti bana göre giç değil

0|0
    0|0
    • Kesinlikle, toplum olarak bütünüyle herkesin olmazsa olmazı dış görünüş olmuş vaziyette. Eğer sende benim gibi düşünüyorsan zaten ne dediğimi çok iyi anlamışsındır. Önemli olan renklerin değil tatların uyuşmasıdır :)

• :) rica ederim

• Size 110 kilo IQsu yüksek birşey verseler çok mutlu olursunuz o zaman.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 45

• Önemli olan karşındaki insanın gözünün içine baktığında kalp atışının hızlanması ve aynı kafada sohbet edebiliyorsanız tamam işte en güzel insanı bulmuşsun. Üzülmemek için dikkat etmen gereken duygular ile arzuları karıştıranlar.

0|0
    0|0
  • Dış görünüş önemsiz diyen insan benim gözümde zevksizdir. Sevmese de olur, genellikle cüzdanı için erkeğin peşinden koşan tiplerdir.

0|0
    0|0
  • Benim bu?

0|0
    0|0
  • Şimdi evet dış görünüşe az bakarım ama
    Hiç öenmsiz gibide bakımsız olma.
    Fiziğin gne iyi olsun pek güzel olmana gerk yok

1|0
    0|0
  • Yanlış anlama ve kızma ! Evet var ! Buyur benim. Ama bu insanlardaki genel kliseyi degistirmez ki yoksa güzellikte değil mesele.

0|0
    0|0
  • ilk alımlı olacak ki o içindeki cevherleri öğrenebilmem için onunla bir etkileşime gireyim. Yani alım olmazsa bir insanda gidip muhabbet kurmazsın bence önemli o yüzden

0|0
    0|0
  • Vardır

0|0
    0|0
  • Dış görünüş önemli değil zeki olsun bilgili olsun diyenlerin topu umarım IQsu yüksek 110 kilo aşkları ile mutlu olurlar :)

0|0
    0|0
  • Yok 😊

0|0
    0|0
  • burdayım

0|0
    0|0
  • Ahahahah bebeksi olmayan tercihler. Evet kultur zeka terbiye vs onemli konular bunun icin iyi arkadaslar edibebilirsiniz ama bunlarla sevisilmiyo. Iki bilet uzatalim biri mus digeri paris olsun tercih edersiniz. Insanlar sadece zekanin pesinde dwgil ideali ariyo bu kriterler saxmaliktan baska bisey degil. Mantiginizla mutluluklar hadi sevisin biraz hakliligimn ispati yasansinn. d

0|0
    0|0
  • iç güzelliğin, dış güzellikten çok daha önemli olduğunu; anamdan emdiğim sütü burnumdan getirdikten sonra anladım...

0|0
    0|0
  • Mühim olan iç güzelliği. Kazağın tişörtün içinden ne çıkacak acep?

0|0
    0|0
  • sana birşey diyeyim o taş erkekleri görünce değil bu söz dünyayı unutuyorsunuz
    kadın hep ap tal

0|0
    0|0
    • Hayır ben değilim

• O zaman bende diyorum ki erkekler taş gibi kıza bakar hepsii sen bile tamam mıı

• @sevo111 mevzuya çok uzaksın

• yalannnnnn kimse dışını beğenmediği birinin içini merak etmez... hımmmmm var mı oyle birliktelikler var para için kel fodul ayıların altına yatan kadınlar var hatta evleniyorlar da

0|0
    0|0
  • Varr

0|0
    0|0
  • Dış görünüş önemli ama abartılacak kadar olmamalı.

0|0
    0|0
  • Tabiki dış görünüş çok önemli değil.

0|0
    0|0
  • ben varım kalbi güzel olsun yeter.

0|0
    0|0
  • bence önemli

0|0
    0|0
  • zeka daha çekici gelir.

0|0
    0|0
  • Öyle düşünen biri varsa hayret.

0|0
    0|0
  • bu insana göre görecelidir. kimisi dış güzeline önem verir severim bırakır. kimiz iç güzelliğe önem verir 50 yil hellalinı siker..😊

0|0
    0|0
  • e çirkin olupta doktor, akademisyen olan kadını bende isterim.

0|0
    0|0
  • önemsiz

0|0
    0|0
  • zeki, insancıl, alımlı ağır takılan edepli, iffetli bayanlar her zaman tercihimdir...

0|0
    0|0
  • Aynen ben de öyleyim istediğin gibi ama Yaşım tutmuyor

0|0
    0|0
  • Vay be

0|0
    0|0
  • Yaş 37 olunca gelir tabi

0|0
    0|0
  • insanlık vasıfları önemli benim için dıs görünüş 2. planda gelir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 12

• Kesinlikle dedgin gbi ama kimse dışardan begenmedigi bir insani tanimaya gitmedgi icin guzeller kazaniyomus gbi gorunuyo veya yakisiklilar.
    Ama bes yil sonra guzelligi cope at insanda karalter baki kaliyo.
    Sahsen bir ömrü yakisikli ama he cekilmez anlayissiz bir adamla gecirecegime. karakteri iyi cirkin bir adamla gecirmeyi tercih ederim. elektirik dedikleri sey farkli. kisinin tipinden degil davranislarindan ve konusmalarindan alinir elektirik. dis gorunus hoslantidir.

1|0
    0|0
  • Bana yakışıklı ve zeki olsun. Evlendiğimde her gece yatağa onla girecek olan benim.
    61.media.tumblr.com/.../...njQAI1qg22hlo1_1280.jpg

1|0
    2|0
  • Benim için önemli.

1|0
    0|0
  • Bence tipte önemli ancak cok değil.

0|0
    0|0
  • Bana göre de öyle.

0|0
    0|0
  • Dış görünüşten etkilenmem

1|0
    0|0
  • aynı düşünüyoruz ama bu sadece düşünce değil gerçekten zekasına ve bilgisine hayran kalamadığım kişi hiç ilgimi çekmiyor hatta şöyle hafif kusurlu olsunda zekanın karizmasını daha rahat görelim ^_~

1|0
    0|0
  • dibine kadar katılındın demin sadf:D:D

0|0
    0|0
  • ben de böyle düsünüyorum ve böyle yasıyorum

0|0
    0|0
  • i agree

0|0
    0|0
  • Bence yok.