Kapat

Arkadaşlar geçmişinde bir hata yapmış bayan kankamla geçmişi temiz bir kankamı ayarlamak istiyorum, sizce sonu ne olur?

İkisi birbirini tanımıyor tanımıyor dediğim yanımızda birbirlerini görmüşlükleri var ama konuşmuşlukları yok. Erkek kankam çok şefkatli birisi çok iyi bir adam hakikaten. Herkese karşı şefkatle sevgiyle yaklaşır bana bile :D zeki ama biraz fazla iyi niyetli biridir. Kız olanı ise geçmişteki hatası yüzünden belli olmasa bile çok üzgün. Arkadaşım ona çok iyi gelebilir aynı zamanda kalbi kırık arkadaşım da bizim şefkatli çocuğa çok iyi bir kız arkadaş olabilir onun kıymetini bileceğinden eminim. sizce bunları nasıl ayarlayabilirim? İleride bir sıkıntı olursa ikisi de suçu ben de bulur mu?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Geçmişteki hata ne?

0|0
    0|0
    • kız eski sevgilisiyle birlikte olmuş işte.

• Ben hata olayını geçtim kardeş. İlerde yaşayacakları normal ilişki sorunlarında arada kalma olayına geldim.

• Yok artık o kadar da çocuklaşamazlar. İlk başta sorun yaşamazlarsa ilerisi beni bağlamaz.

En İyi Erkek Görüşü

• ikisi birbirine denk ise evlilik amaçlı bir dene

0|0
    0|0
    • denk derken ekonomil anlamda mı?

• yok kafa dengi ve ahlaki anlamda

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• bence karışma

0|0
    0|0
  • Arkadaşın karşı dürüst olursa sıkıntı olmaz :)

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum :)

• Tanisiyorlarsa zaten kendileri isterlerse bu is olur. Sen karisma...

0|0
    0|0
    • ya sadece merhaba merhabalıkları var tanımıyorlar birbirlerini hiç kurban olduklarım.

• Tamam sen araci olma. Madem ki tanissinlar istiyorsun. Birkac kez ayni ortamlarda rastlasmalarini sagla. "Şu iyi şu soyle" diye birini digerine anlatma.

• The end

BOK💩💩

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...