Nişana gitmeyi kesinlikle istemiyorum ne söylemeliyim😒😒😒😠😠😠😕😕😕😏😏😏?

Benim kezban kuzenimin nişanı olacak ve ben kızın bana karşı olan kıskanç ve düşmanca tavırlarından dolayı 2 senedir konuşmuyorum. Halam da zorla gelmemi sağlamaya çalışıyor kızının hatalarını görmezden geliyor ama ben kesinlikle istemiyorum. Bana gel derse ne demeliyim😒😠?

0|1
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben seni kaçırayım yani kaçırıldı süsü veririz. Düğün bitene kadar. Halanla halanın kızından da madem seni çok seviyorlar, mutlu günlerinde seni yanlarında görmek istiyorlar. Senin kötü günün olan o kaçırılma olayındada fidyeyi takılan hediyeleri senin fidyen için versinler artık dimi :) :) Neyse işin şakası bu gitmek istemiyorsan gitme ama çağırdılarsada gitme ama küçük de olsa bir hediye gönderki gelmedinde gitmedinde olayı olmamış olur. Kalpler kırılacağına kalpde burukluk olsun ilerde yüz yüze bakıcaksınız kötü günü de var bunun.

0|0
    0|0
    • Yüz yüze bakacağım bir durum yok ki 2 senedir görüşmüyorum.

• İlerde görüşmeyeceğin anlamına gelmez. Aynı senin durumuna ben 15-20 sene belkide daha fazla düştüm akrabalarım ama inan davete icabet etmemek haklıyı haksız, haksızıda haklı duruma düşürür. Eğer dediğim gibi yaparsan bu durumu senin lehine çevirir. Anne babana rica et onların hediyesinden ayrı senin kendi hediyen olsun. Üstünde adın yazan bunu versinler.

• İlerde ölümü kalımı var öyle deyipde büyük konuşma.

En İyi Kız Görüşü

• kendı bızzat cagırıp ay noholuuur gel derse gıt
    ama harıcen gıtmek zorunda degılsın. dugun olsaydı evet dusun derdım ama nişsan bu gıtme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• "Sınavım var ona çalışmam lazım" diyebilirsin.

1|0
    0|0
  • Bahane uydurma neyse onu söyle.

0|0
    0|0
    • Zaten söyledik anlamıyolar😒

• Zorla birisi sana kolunu bile kaldırtamaz, yani sen istemezsen ve bunu söylersen zorla bir şey yaptıramaz kimse.

• ya de

0|0
    0|0
  • kısaca gekmek istemiyorum de

0|0
    0|0
  • Ishal oldum

0|0
    0|0
  • Hiç bir açıklama yapmak zorunda değilsin. Gitmezsin olur biter.

0|0
    0|0
  • ''Evde yemeğim pişiyor'' diyebilirsin mesela ya da ''evin çatısı akıyor tadilat var'' falan gibi şeyler son olarak ''o gün müsait değilim başka birine sözüm var gitmezsem arkadaşa ayıp olur gibi şeyler'' olabilir yeterli mi bilemiyorum... :) :) :)

0|0
    0|0
  • Tavrını koy bir şekilde gitme o nişana tavrını anlasın.

0|0
    0|0
  • git bence

0|0
    0|0
  • kadınlara özgü rahatsızlığın oldugunu söyle

0|0
    0|0
  • çalışıyorsan mesaiye çağırdılar, sayım var de
    bişey uydur zor değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gitme boşver kızın önce ergen ergen beni kiskanmaktan vazgeçsin sonra onun çocuğunun doğumuna gelirim de

0|0
    0|0
  • Sınavlarım projelerim var ders çalışmam lazım ya da çook hastayım.

0|0
    0|0
  • Hastayim de

0|0
    0|0
  • Git git. bir ara çaktırmadan kulağına eğil ve de ki kız kezban sen bile koca bulduysan kimse evde kalmaz.

0|0
    0|0
  • kesin bir dille gelmek istemediğini söyle.. inatçı davran kimse sana zorla bişey yaptıramaz

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum halam arıza çıkaracak ama üzerimde hakları bile yok olmasa da olurlar.

• Hatırları bile yok ki kendileri bilir biliyorum benim için bitti bilmem ne diye artistlik yapacak ama beni zorlamalarından nefret ediyorum.

• gelmek istemiyorum de ve konuşmayı bitir

• Hayır istemiyorum de senin kararın sonucta

0|0
    0|0
    • Annem istemiyor diyince onun hatrı yoksa benim de mi yok diye uzatmış sinirden söyleyecek laf bulamıyorum.

• Çok çok zorlarlarsa kapıdan halama hayırlı olsun der çıkarım.

• Yani en iyisi bu

• kuzenin için değil halan için gideceksin o zaman

0|0
    0|0
  • Ayni durumdaydim halam hic kizinin hatasini görmezdi ama ben dugune gittin gulup egelendim o orda catladi bence sende yapmalisin

0|0
    0|0
    • Benim ağzımdan laf bir kere çıkmışsa onu yemem ki sadece nasıl daha hafif postalarım diye düşünüyorum.

• Annen baban zorlamiyorsa kimseye laf dusmez

• Yok onlar benim inat olduğumu zorladıkça ters tepeceğini bildikleri için kasmıyorlar.

Yükleniyor...