Ankara'da nerede yaşamalı?

Ankara'ya taşınma durmum var, nereden ev tutsam bilemiyorum. Sizin tercihiniz hangi semt olurdu?
Aradığım temel özellikler:
Min 2 oda 1 salon,
80+ metrekare,
15 yastan yaslı bina olmamalı,
1200 tl'ye kadar kira bütçem var

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dikmen de 1200 tl ile çift banyolu katta 3 oda 1 salon hilton banyolu 8 yaşında manzaralı cadde üstü kızılay merkeze 15 dk. lık mevkide ev bulursun.

0|0
    0|0
    • Dikmeni hiç bilmiyorum, aklımda bulunsun. İşyerim Eskişehir yolunda olacak

• eskişehir yolu kaçıncı km. ? ya da işyerinin adı nedir? öyleyse balgatta ya da emekte oturman daha mantıklı olur o fiyatlarla.

• kilometresini bilmiyorum ama Mustafa Kemal Mahallesi. Bilkent-Hacettepe hızasında.
      Kendi arabamla 20 dk içinde gidebileceğim mesafede olursa super olacak. Mesai saati başlangıç ve bitişlerindeki trafik yoğunluğu hakkında hiçbir fikrim yok :/

Kızlar Ne Diyor 4

• Çayyolu, ümitköy.

0|0
    0|0
    • ilk bakacağım yerler orası olacak sanırım.
      Mustafa Kemal nasıldır?

• nasıl bir yer istediğine göre değişir. merkezi ve temiz bir yer olsun istiyorsan beşevler emek tarafına bakmalısın bence.

0|0
    0|0
  • Ümitkoy

0|0
    0|0
  • umitkoy, cayyolu, birlik, gop bunlar güzel yerler bence 😁😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eryaman ya da Ümitköy

Ümitköy de eski evler olur o paraya. Bence Eryaman a bak. Göksu civarında sıfır evler var o fiyata. Ya da optimum avm karşısı Fırat life rezidans var ki bence burası daha iyi.

0|0
    0|0
  • İncek, Ümitköy, Gazi Mahallesi, Etlik, Çankaya, Ayrancı, Cebeci, Batıkent, Eryaman. İşiniz ve ya başka bir sorumluğunuz varsa konumunu belirtirseniz ona göre yardimci olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Emlakçılık yapıyorum boş zamanlarımda ne zaman geleceksen söyle. Ulaşım sıkıntısı olmayan bir yere yönlendiririz. KOMİSYONSUZ (:

0|0
    0|0
  • eryaman ideal

0|0
    0|0
  • Gel gardas birlik mahallesine komşu olalim

0|0
    0|0
  • Kızılaya yakın diyorsan Ayrancı tarafı ya da kolej olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...