Kızlardan rahatsız oluyorum psikolojim bozuluyor ne yapabilirim?

Arkadaslar simdi ben askeri öğrenciyim derdim basımdan askın yasım daha 20 gecen 15-16 yasında ergen kızın biri nerdeyse inene kadar yuzume baktı sora baska bir gün otobüs bos gibiydi ben ve 2 kız vardı 2 si bu sefer sürekli bana bakarak aralarında gülüyolardı daha sonraki hafta bu sefer vapura bindim kızın birisinin arkasına bindim arkadas manyak gibi buda surekli kafasını cevirip bakiyodu acaba hic asker tırası ve sakal traşı olmuş genç olmadığından mıdır bu bakıslar? Ne istiyorlar benden çarşı iznine cıkmıyım mı?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Tamam anladık yakışıklısın

0|0
    0|0
    • Sevgilim bile olmadı yakısıklısın diyenler oldu ama ne biliyim kızlar s*lak oluyor geneli.

En İyi Erkek Görüşü

• ya ben denizciyim bende böyle hava yoktu 😁😁

0|0
    0|0
    • ya bende denizciyim

• Uydurdugun belli dostum o adamın şapkası askeriyeye ait degil

• Doğru ama üst rütbelilerin sanki değisik oluyordu ama askeri oğrenciyim bu konuda yalan soylemiyorum.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• ya salakmısın yoksa salağamı yatıyosun anlamadım..

0|0
    0|0
    • Düzgün konus.

• yaşın kaç? ona göre küfürlü veya küfürsüz cevap yazıcam

• 20 komutanım.

• amacınız ne diye sor veya ne istiyorsunuz benden de

0|0
    0|0
    • Kızlara onu sorarsam beni keserler rezil ederler kızlar cok korkunç

• Adamı rezil ederler cevap veremem suclu durumuna duserim sonra beni okuldan atarlar ismim tacizciye cıkartırlar

• telefonlarını veya facelerini biliyorsan mesaj at amacınız ne diye niye beni dikizleyip duruyonuz de

Yükleniyor...