Delikanlı #Adam Hakkında Bilgi Verir misiniz?

Delikanlı #Adam Hakkında Bilgi Verir misiniz?
Arkadaşlar Delikanlı Adam Hakkında Bilgi Verir misiniz?

Görüş Bildirecek Herkese Teşekkür Ederim.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Kadinina sahip cikan delikanliligin raconunda kadina el. kaldirmamak. oldugunu bilen ailesine saygisi olan disaridaki soylenenlere degil kendi çevresine inanan erdemli ahlak sahibi kisidir

0|1
    0|0
  • Özü sözü bir olan, nerde kime nasil davranmasi gerektigini bilen, hic bir kadina taviz vermeyen, insanlik vazifesini her sartlarda yerine getiren buyuklerine saygili kucuklerine sevgili davranan, kimsenin hakkini yemeyen ve kalp kirmayan #yigit kisidir.

0|1
    0|0
  • Ağzından çıkan kelime ile yaptığı davranışların birbirini tuttuğu adamdır

0|2
    0|0
  • Kanı deli akıyorsa delikanlıdır. :D

0|1
    0|0
  • Sözü özü bir, haksizlik yapmayan ve yapilmasina musade etmeyen.. güçsüzü kollayan adam gibi adamlara denir delikanli...

0|1
    0|0
  • Senin gibi Serkan abi ☺️

0|1
    0|0
  • Sözünün eri kişidir. Haksızlıklara boyun eğmeyen kişidir.

0|1
    0|0
  • delikanlı adam slavdır iranidir ya da germendir :D

1|0
    0|1
  • Senin gibi

0|1
    0|0
  • Delikanli adam sorumluluk sahibidir.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Adam gibi adamdır. Ağırdan satar kendini. Öyle laga lugayla işi olmaz. Gerektiğinde kendi kesmesini bilir hesabını ama yeni yetme ergenler gibi de her işi kavga olmaz. Sevdiği kadına hatunum der yoktur ötesi. Sevdiği zaman tam sever. Sözüne sadıktır, merttir. Ölüm döndüremez yolundan. Kimi delikanlının simgesidir tesbih elinden düşmez. Zorda kalana daima yardım eder. Asla pes etmez. Yenilmeyi aklının ucundan geçirmez. Yoktur lügatında kaçmak, geri dönmek. Yoktur lügatında kavgaya adam çağırmak bıçak çekmek silah göstermek. Delikanlı adam dediğin bir kere sever bin kere aşık olur.

0|1
    0|0
  • Ağzından çıkanın ne olduğunu bilen, kadına el kaldırmayı bırak tek kötü söz söylemeyen ve bir babaya güvenilircesine güvenilen kişidir..

4|0
    0|0
  • Eski türk filmlerinde bolca fakir ama gururlu delikanlılar vardı şimdi kaldı mı bilmiyorum...

Açık Mert Korkusuz ve yürekli kişiliklerdir delikanlı adamlar

0|1
    0|0
  • Tek bir örnek veriyim askerlik yaptıgım süresi boyunca 2 adam tanıdım hakikaten adamlar herşeyin hakkını veren tiplerdi intikale gitmiştik diyarbakır 8 ana jet üssüne orada tanıstım Lakapları japon furkan ve çömez si... n yavuzdu Rütbeleri Teğmen ve yüzbaşıydı askeri bu kadar cani gönülden anlayan insan olamaz öyle babalıkları dokunduki öz abimden görmediğim babalıkları gördüm ciddi anlamda. çömez si... n yavuz yüzbaşı asker psikolojisini cok iyi bilen bir insan insanın hal hareketinden çözen biriydi lakabı ise askerler tarafından konulmuş aslında astsubayları meslekten bezdiren. bir tipti. çünkü oradaki askerler anlatıyor astsubaylardan yana cok sıkıntı çekerlermişti onun tahini oraya cıkınca şimdi o taburda hiç bişi olmuyormuş artık.
    kısacası şöyle söyleyim onlar hayatıma yön verdi Furkan komutan olsun yavuz komutan olsun. Adlarıyla anılacak adamlar ömrüm boyunca. bana bunları söylettirebildlerse o adamlar delikanlıdır gözümde.

0|1
    0|0
  • Yalan söylemeyen, ihanet etmeyen, aldatmayan adam delikanlıdır.

0|1
    0|0
  • Özü sözü bir olan. Arkadan dolap çevirmeyen.

0|1
    0|0
  • Efendiliktir ve vatanseverdir.

0|1
    0|0
  • ailesine ve vatanına hayırlı olan

1|0
    0|0
  • Yavsaklık yapmayan insandır. Özü sözü bir ve ota boka gülmeyen ciddiyetinden taviz vermeyen kişidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...