Neden benden nefret ediyorlar?

Bu sene 12. sınıfım ve sınıfım değişti. Bu sınıfa ilk geldiğimden beri öğretmenlerim tarafından seviliyorum. Ve genellikle bana iltifat ediyorlar. Her gün ders çalışıyorum ve test çözüyorum, notlarımın çoğu yüksek. Ama ne yazık ki sınıftakiler benden nefret ediyor. Ben onlara birşey yapmadığım halde beni kötüleyip benimle alay ediyorlar. Geçen günde diğer sınıftaki arkadaşlarıyla kızlar tuvaletinde, benim dedikodumu yapmışlar. Arkamdan konuşmuşlar. Ben kimsenin kalbini kırmamaya çalıştıkça, onlar bana resmen "Gel kalbimizi kır, bizi üz" diyorlar. Gerçekten bunaldım artık. Geçen gün sözlüden düşük almıştım, sanki kendileri çok başarılıymış (!) düşük notumla dalga geçtiler. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaplardan, derslerden hatta iyi para kazanmak için kaygılandığın geleceğinden birazcık ödün verip arkadaşlarının sorunlarını dinlemeyi öğrenmelisin. Sevmeyi, sevgi göstermeyi, saygı duymayı okuldan önce öğreniyoruz zaten bunlardan bir yoksunluğun var ise liseyi terk et arkadaşım...

0|0
    0|0
    • Ben onlara yardım etmeye çalışıyorum ama onlar beni dışlıyorlar. Hatta hasta olduğum için derse katılamamıştım bununla bile dalga geçtiler.

• Ankara , neden sordun ki?

• Her şehrin kültürü farklı ülkemde anlamaya çalışıyorum

En İyi Kız Görüşü

• on ikinci sınıf, on sekiz yaşa bir kala. yani devletin bile sizleri artık tam bir birey, bir vatandaş saydığı döneme girmek üzeresiniz. bu dönemde kazanmanız gereken çok önemli kavramlar var; toplum içinde başkalarıyla iletişim ve saygı gibi. onların bu kavramlardan eksik olması onların utancı olmalı, senin suçun değil. sınıf içindeki başarın ve onları umursamayan davranışların, onlar ne yaparsa yapsın, onlara derslerini verecektir. dert etme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yakında zaten yollarınız ayrılacak. Alt tarafı yarım dönem kalmış. Kafaya takmamak bence en iyisi...

0|0
    0|0
  • İlginç

Yaşınız kaç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bırak allah askına cekemıyolar be sen kendını sev yeter

1|0
    0|0
  • Bu, seviyelerinin düşük olduğunu gösteriyor. Onları kafana takma. Ama sessiz de kalma. Zaten çok sinir bozucular. Onlar dalga geçiyorsa sen de dalga geç. Zaten bitecek o okul eninde sonunda ve sen birkaç yıl sonra yüzünü bir daha görmeyeceğin karaktersizler için kendini hırpalama. Şimdi insanlar artık benlikleri için her şeyi yapıyorlar. çok sinir bozucu evet, bir de 9 10 olsa neyse 12 lerin akıllı olmaları lazım ama herkes akılca zengin değil Maalesef uzak durmak gerek:)

1|0
    0|0
  • Takma kafana zamana bırak

1|0
    0|0
Yükleniyor...