Aile danışmanın şeriat hakkında ki düşüncesine yorumunuz nedir (resimli) ?

Bu bayan Sibel Üresin. Bence soy adında bile hayır yok. Kendisi sözde aile danışmanı.
Bu düşüncesi hakkında ki yorumunuz nedir?Aile danışmanın şeriat hakkında ki düşüncesine yorumunuz nedir (resimli) ?Lütfen seviyeli bir şekilde yorum yapın. Teşekkürler.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sen tam bir or*spusun derdim ilk gördüğüm yerde

5|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şey bu kadın vakti zamanında kocamla arkadaşım evlenebilir yadırgamam aynı evde bile yaşarım diyen kadındı. ayıktırayım dedim

4|0
    0|0
    • Bir de fuhuş yasaklanır diyor. Gel de sinirlenme.

• ya ben sinirlenmiyorum. bunları görene kadar kendi zekamdan utanırdım, şimdi egomu tatmin ediyorum bunları izleye izleye.

Erkekler Ne Diyor 10

• Dinimizi kötülükten başka bir etki bırakmıyorlar. Bir ayetin bir köşesini okuyorlar ah tamam caiz ya mal oğlu mal tamamını okusana canım it herif

3|0
    0|0
  • raydan çıkmış şaftı kaymış yatır s*k kaldır dik dedikleri hiçbir işe yaramayan cahil kadınlardan bence kendisi şu düşünce tarzıyla hakikatten de öyle...

1|0
    0|0
  • istemiyoruz şeriat falan

4|0
    0|1
  • insanları kötü tanıtın
    islamı değil

adam oraya çıkıp ben peygamberim de dedi şimdi islam mı kabahatli

islamda evlilik hukukunda şartlar denge üzerine kuruludur
    yaş sosyo ekonomik durum herşey mümkünse dengi olanladır

ve çok eşliliğin ilk şartı karının rızasıdır e bu devirde kim müsade eder?
    kimse mesele kapanmıştır

ve hatırlatırım ırak da saddam dan sonra kadınlar sokağa dökülüp koca istiyoruz eylemi yaptı keza savaşlarda ölen erkekler yüzünden 1 erkek 4 kadınla evlenmek zorunda kaldı

emin ol bunu erkek de istemezdi

islam dini değil insanlar mantıksız ve ah mak

1|0
    2|0
  • Bu çok eşliliği savunan grup terapisti değilmiydi ya:)

3|0
    0|0
  • grup sekse çok meraklılar :D

3|0
    0|0
  • Ben zaten ülkemizin gidişatını anlamadım..

1|0
    0|0
    • Valla bende anlamadım

• Benim gibi valla diyen kız, hoşmuş :)

Şuanda gidişatı ben hiç sevmiyorum. Avrupa'ya özenenler de yanlış batıl olan dini gibi gösterilen bilgiler de yanlış. Bunların hepsi temizlenip gerçek İslam'ın olmasını istiyorum.

• Şeriat gelirse asıl olan bunlara olur.

Bunlara kalsa
    Mut"a helal
    Yolsuzluk hırsızlık değil
    İftira caiz

Şeriatmış, bunların istediği kendilerine göre şeriat

2|0
    1|0
    • Pardon Mut ne demek?

• Mut'a nikahı, bugün kü fuhuş un dine uydurulmuşu. Süreli dini nikah demek. Mesela 6 saatlik dini nikah. 1 günlük vs. Ne kadar süreliğine yaparsanız o süreden sonra boşanmış oluyorsunuz falan. İran uydurması fuhuş a kılıf uydurmak için türetilmiş yalan bir şey yani.

• Anladım, teşekkürler.

• Sürtünme yaşı 16 dan 25 e ciksin

0|0
    0|0
  • Dindarım diyen çoğu din adamı ve din kadını daha sapkın oluyor. Bir din kadını cinsiyetine mensup diğer insanları nasıl bu kadar aşağılayabilir anlayamıyorum. Şeriat bu ülkeye gelse emin olun fuhuş ve zina daha da çoğalacaktır. Bu ülke buna müsait.

5|0
    0|0
    • Zaten burası cinselliğin afrikası

• Müslümanlık bu ülkede bir araç olarak kullanılıyor ama amaçtır aslında. Müslümanlık zekâdır. İnsanların zekâsını bastırmak ve onu yok etmek, korkutmak, amaçlarına ulaşmak için kullanılıyor. Oysa ki Müslümanlık açık, net ve mantık içeren bir din. Ancak insanlar bunu yine kendilerine göre kullanmayı uygun buluyorlar. Siz hiç aptal bir kuş gördünüz mü? ya da ahmak bir ağaç, doğanın bir zekâsı var, bu durumlar hep insanların başına gelir. Kuran-ı Kerim bizim doğanın zekâsına eş değer yükselişte yaşasın diye getirilmiş gönderilmiş ancak malesef yine insanlar birbirlerine ahmaklık yapmak için kullanıyor.

Kızlar Ne Diyor 6

• Evlenebilir evlenmeli anlamına gelmiyor günümüz şartlarında böyle bir şey uygun degildir zaten bu ve benzeri kişiler ayetleri ve hadisleri çok farklı yerlere çekip islamı lekelemeye çalışıyorlar bize düşen her gördüğümüze duyduğumuza inanmamak. Buyrun peygamberimizin hayatından bir örnek:
    Hz. Fatıma validemiz evlilik çağına gelince, Hz. Ebû Bekir ve Hz. Ömer gelerek onu Resulullah'tan (a. s. m.) istediler. Fakat Peygamber Efendimiz (a. s. m.), "Henüz küçüktür." buyurarak nikâha rıza göstermedi. Aynı talep Hz. Ali'den gelince, uygun gördü ve Hz. Fatıma'yı Hz. Ali ile nikahladı. (Nesei, Nikah:7) Nitekim, o sıralar Hz. Ebû Bekir elli bir, Hz. Ömer kırk iki ve Hz. Ali yirmi dört yaşlarında idiler. Hz. Fatıma ise on sekiz yaş civarında idi.

1|0
    0|0
    • O anlama gelmediğinin farkındayım, bunu söylemesi bile yanlış. Amaçlarının farklı olduğunu düşünüyorum.

• bende aynı şekilde düşünüyorum

• Seviyeli yorum yapmam pek mümkün değil böylesi bir o*spuya ama en seviyeli haliyle bu zihniyet çocuk tecavüzünu yasallaştiran zihniyettir. Çok eskiliği kabul eden bir kadın nasıl kendisini değersiz kılar bu kadar?

1|0
    0|0
    • Seviyeli yorum yapmanızı istemem sebebim görüşünüz kaldırılmasın diye. Beyinsizin teki bu kadın ve bunun gibiler.

• Ne yazık ki bu zihniyetle aynı türdenim. Üzülüyorum bazen

• Vaayy be. Resmen Uçurtma Avcısı'nda okuduğum ülkeye döndük. Eğer ülkede aklı başında olan her insana o kitabı okutsaydık şimdi şu embesil söylemlerden kurtulurduk. Bu kadına gerekli ceza verilmeli. Resmen pedofoli savunucusu

1|0
    0|0
    • Buna bir şey olmaz, adam gibi adamlar içeride yatar bu ülkede

• Aynen sapık düşüncelilere bir şey olmaz barış, özgürlük, adalet diyeni içeri atarlar ama elbet bir gün hesabı sorulur bunların da :)

• İnşallah :)

• soyadını değiştirmesi gereken kişi. bu tür insanlar üremesin! üredikçe problem..

1|0
    0|0
  • Bu kocasına en yakın arkadaşını öneren ahlaksız varoş değil mi

1|0
    0|0
  • Allah islah etsin. Okadarda değil islamda öyle birşey geçtiğini ilk defa bu kadından duydum

1|0
    0|0
Yükleniyor...