ALLAH var gam yok ise ben neden kendimi üzüyorum bu kadar?

Her konuda dertleniyorum her konuya takıyorum.Özellikle de neden hala evlenemedim neden karşım a 1 kişi bile çıkmıyor diye üzülüyorum.

Halbuki çok da inançlıyım ama bu sıkıntılar öldürecek beni...

Var mı benim gibi olan ya da bu işe bir çare bulan?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben buldum sanada tavsiye ederım

1|0
    0|0
    • ne buldun?

• var evet...

• Mutluluk kolay bulunmuyo nesenı heyecanını yıtırme hep iyi insanlarla konuş iyi duşun hep iyi olur aslında senınle bu konuda saatlerce kınusa bilirim hıc sıkılmadan

En İyi Kız Görüşü

• Inancin varsa anlayacaksindir benim yazdiklarimi. ozellikle evlilik tamamen kaderdir senin kaderin herkesin iyi veya kotu bir kaderi var guzellik cirkinlik zenginlik fakirlik soz konusu olamaz bu durumda. misal benim uzun suredir bir beraberligim var ama cok sahane olmadigim halde bir cok isteyenim oldu sayisi belli degil.. ama ben evlenmek istedigim kisiyle bile evlenemiyorum ve bu emin ol cok can skici bir durum yani maddiyattan evleneniyoruz baska engel yok cok sukur. yani demek istedigim kaderinde ne varsa onu yasarsin dualarini et sen es adayin icin umarim kabul olur😊

1|1
    0|0
    • senin çevre mi çok da isteyenin fazla?

• Cok mu tuhafki? cikiyor bir kadin begnyr ogluna yigenine vs iste

• durup dururken tuhaf tabi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Demek ki Allaha tam anlamıyla güvenmiyoruz ki, sıkıntı ve üzüntü çekiyoruz.

1|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın ablacım

0|0
    1|0
    • ablacım? 26 yaşım

• Evet gördüm telefonum izin verirse bende sizi takip etmek istiyorum

• ok.

• aynen bendede o sorun var ve hicbirsey düzenli gitmiyor. artik iyice bunaldim

0|0
    0|0
  • Görmediğin şeye inanma dostum gam yok ise bizim çektiklerimiz nedir? herşeyin gönlünce olması dileğiyle..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayırlısı cikmayacaksa bırak öyle kalsın 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...