Kadınlar neden zengin koca istiyor?

Türk kadınları neden doktor, mühendis, pilot vs. olmuyor da öğretmen, hemşire gibi mesleklerle yetinip zengin erkek ile evlenmeyi tercih ediyor?

Erkekler! Bu nesildeki kadınların çoğunun beyni güçlü olmamaya ve dişilik ile hayatta kalmaya programlanmış lütfen kendi kızlarımızı güçlü kadınlar olarak yetiştirin!

0|0
20|34

En İyi Erkek Görüşü

• Kızım olursa güzel yetiştireceğim. Dediğin gibi o kızlar yiyip içip yatmak ve gezmek istiyor başka bir şey değil.

2|1
    0|0
    • Hedeflerini büyük tutması gerektiğini öğret bu toplumun daha fazla eğitimli kadına ihtiyacı var

En İyi Kız Görüşü

• çünkü ataerkil bir toplum içindeyiz. kadın yüzyıllardır, erkek egemenliği altında yer almaya, baskılanmaya ve ezilmeye alıştırılmış. eşitlik veya kadının üstünlüğü gibi durumlar için bu toplumun kırk fırın ekmek yemesi lazım.

1|0
    0|1
    • Kadının üstünlüğü söz konusu bile değil hiçbir ilerleme olmaz o zaman ama şuanki kadınların mühendis falan olması o kadar zor değil

• @The-mercenary sadece mühendislik açısından bakmazsan, sence şu an içinde bulunduğumuz türk toplumunda kadın ve erkek eşitliğinin sağlandığını düşünüyor musun?

• Neyden geri kalıyorsunuz? istediğinizi yapmakta özgürsünüz hala da ağlıyorsunuz.

Erkekler Ne Diyor 33

• İnşallah kardeşim inşallah. Maddi özgürlüğe kavuşursam evlatlarımı kimseye muhtaç olmadan , söz sahibi bireyler olarak yetiştirmek istiyorum , topluma faydalı ve insanlara saygılı olarak.

1|0
    0|0
  • saf köylü kızlarının ki azdır onların sayısı da , böyle olmadığına şahit oldum kaç kez.. gözleri açıılmamış.. yetiştirilme tarzıdır bu.. artı popüler kültür , çevreden özenme.. ve çoğu ailenin yetiştirirken hep maddi açıdan bakması olayını göre göre duya bu hale geiyorlar... ama şu da var ki, kadınlarının çoğunun yazılımının, tüketici olmaya programlandığnı düşünüyorum.. azınlıktaki para puk önemsemeyen az sayıdaki kız üzerlerine alınmasın..

0|0
    0|0
  • Kolay yoldan güce ulaşmak işlerine geliyor

0|0
    0|0
  • Caplari onlari olmaya yetmiyor. yetmediginden isin kolayina kaciyorlar...

1|0
    0|0
  • kadınlar her zaman bir adım önde ve her türlü üstün görür kendini evde kezban iken zengin koca layık görür kendine.

0|0
    0|0
  • Cümlelerin de beynin de kışkırtıcı ve zavallı bir eziklik içinde.. Bu ülkede bolca mühendis/Dr olan hatun da var, kendini zengin erkeğin üzerine yıkmaya çalışan hadi işine de var...

Genellemelee mide bulandiricidir her zaman...

0|0
    0|0
  • Çünkü para yemek hoşuna gidiyor asıl önemli olan onlar için o ama lafa gelince para pul hiç önemli değil yeterki düzgün insan olsun diyolar ama düzgün insanlara kız evlenmiyo sonuç mu ne oluyo yine hüsran ha bazı iyi çıkanlar da var ama kısaca para saadet getirmiyo zaten oylelerine de getirmrsin yanı öyle konuşanlara

0|0
    0|0
  • Para kazanacak g. tleri yok o yüzden

0|0
    0|0
  • ılk defa samimiyet dolu bir söz. ve bunu bir bayanin kendisinden duymak ne gúzel

0|0
    0|0
  • Herkesin gözü yüksekte de ondan..
    İstisnalar da var elbet..

0|0
    0|0
  • Taktir ettim gerçekten.👏👍

0|0
    0|0
  • sorun şu ki kariyerliykende kariyerli zengin adam istiyor :)

0|0
    0|0
  • Bak çok haklısın para olmuş birçok insanın düşüncesi

0|0
    0|0
  • çünkü akıllılar. evlenince sevgi filan hikaye olacak. misafirliğe gittiği evi görünce başkalarının hayatını izleyince pişman olmamak için. siz de sevgi deyip durun :D

0|0
    0|0
  • yan gelıp yatmak yıyıp ıcmek ıcın

0|0
    0|0
  • Kendi soruna yine kendin bir cevap vermişsin. Hemfikiriz.

0|0
    0|0
  • Herkes rahat bir hayat ister hakkıdır

0|0
    0|0
  • Çünkü kaŕı yer...☺

0|0
    0|0
  • Sze srmak lzm

0|0
    0|0
  • beyinoleri fakir olduğu için

0|0
    0|0
  • kpss=karı personeli seçme sınavı:)))

0|0
    0|0
  • En büyük zenginlik karakterdir.

0|0
    0|0
  • helal be çok doğru

0|0
    0|0
  • Katılıyorum yapamadıklarını istiyorlar

0|0
    0|0
  • Bncede kizlarimizi guclu olmalari icn calisil. asi lazim hersey ailede baslar

0|0
    0|0
  • Siz seçiyorsunuz maddiyata siz önem veriyorsunuz. Karekterine önem verseni bence daha iyi

0|0
    0|0
    • Siz?

• Ben kendimi yazdım. Erkekler nesli yetiştiremez bu bayanlara düşer analara düşer , onlar bunu öğretir bu tabunuzu onlar yıkar

• Benim babamın şu an olduğum insan üzerinde en az annem kadar etkisi oldu çocuğunuza karşı kadınlar kadar sizin de sorumluluklarınız var kaytarmaya çok meraklısınız

• valla ben tıp okuyorum daha hadi evlenelim diyen olmadı. D

0|0
    0|0
  • Acı çeken insan zengin olabilir. Eğer kızların canı yanmış olsaydı elbette onlar da zengin olurlardı

0|0
    0|0
  • rahatlığına düşkün olduğu için

0|0
    0|0
  • mutlu olmak için

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 19

• haklısın.

1|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını bende merak ediyorum bencelere bir göz at kadınlara yakıştırdıkları meslekler hep öğretmenlik hemşirelik vs vs
    çünkü onlar için kadınlar aptal ve güçsüz

1|0
    0|0
  • Kendilerinden bir halt olmadığı için !

1|0
    0|0
  • Baktı kendisine bir hayrı dokunmuyor bari zengin koca bulup paçamı kurtarayım diyor.

0|0
    0|0
  • Yetiştiriliş tarzı. İdealleri olan bir kız çocuğu yetiştirirse aileler bu durum yaşanmaz.

1|0
    0|0
  • Sacmaliyorlar paran yoksa zengin ne yapsın seni

0|0
    0|0
  • Kadınlar için 2 şey vardır ya kariyer ya da evlilik. kariyer yapamayanlar zatn evleniyorlar oda barı zengin olsun

0|1
    0|0
  • Kendi okumayip calismayip koca parasi yiceek :D en sevdigim ahah

0|0
    0|0
  • Asla ama asla bu yaşıma kadar öyle bişey istemedim. Allah'tan hep hayırlısını istedim. sevgi şefkat bol bol sevsin ilgi göstersin evlenmek için yeter. Aksini düşünen kızlar da var yazık üzülüyorum onlara.

0|0
    0|0
  • Tabiki meslekleri küçümsememek lazım ama haklısın. Günümüzde bir çok kız çocuğu sadecr görünüşüyle ve bedeniyle var olduğunu sanıyo. Aslında çok daha fazlasına sahipler. Başbakan olmak istesen bir kız çocuğu en son ne zaman gördünüz?

0|0
    0|0
  • Çünkü para olursa hayatını yaşayacağını düşünürler. Ama her zengin koca para harcatmaz. Aldığı fincanin hesabını sorar. Bu da ayrıntı olsun fjdhsjs

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum d

0|0
    0|0
  • Erkeklerde oyle kiacasi insanoglu

0|0
    0|1
  • Ben neden zengin koca istiyorum? Çünkü benim de maddi durumun Allah'a şükür iyi. Davul bile dengi dengine o yüzden görüp geçirmiş ve maddi durumu iyi olan sosyal bu

0|0
    0|0
    • Erkekle evlenirim. Hani başkalarını bilemem bende durum bu.

• Kariyerli kadınların egosu da ayrı. Kariyer sahibi erkekler bu kadar önemsemiyor karşısındaki kişinin maddi durumunu.

• Bu yine kendi elinde kisinin egitim sart

0|0
    0|0
  • herkesin hayattan beklentisi ayni olmak zorunda degil ki

0|0
    0|0
  • şka doymuşlar para, pataya doymuişlar aşk itiyor

0|0
    0|0
  • bu ne saçma bir düşüncce aman yarabbim , sen ayrımcılık yapıyorsan pilot ve mühendisi de bir araya yazamazsın tatlım önce bir araştır istersen ortalama maaşlarını ;) ayrıca böyle cahil egoist bir nesilde hemcinslerini böyle aşağılaman hiç hoş değil , ve böyle genelleme yapman çok yanlış , senin bunu demeye hakkın yok mantığa davet ediyorum.

0|0
    0|0
  • Dışılık kısmına katılıyorum amma ve lakin kadın zaten çalışmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...