Kız kardesim bana karşı çok soguk?

Biz fakir bir ailede büyüdük ortalamanin altındaydık. Ben okudum ama kardesim okumadi 18 yasinda evlendi. Ben mezun olunca ayrı eve çıktım hala bekarim. Kiz kardesim benden daha zeki olmasina ragmen okumadi ve pisman oldu. Bunun suclusunun benim oldugmu idda ediyor. Senin egitim masrafindan bana para kalmadi diyor oysaki ben bursla okudum unide hep para biriktirdim. Ne zaman kurban bayrami, ramazan olsa görüsüyoruz beni kiskaniyor. İnsan kardesini kiskanir mi ya imrenir onun iyiligini ister. Arabamin olmasini evimin olmasini kiskaniyor. Surekli ortamda sen ne zaman evleneceksin evde kaldin. Elin oglu meslegine bakmaz pilavina bakar gibi alakasiz konusuyor. Onun yuzunden erzuruma gidesim gelmiyor ailemi ozledigim halde gidemiyorum. Muhabbet meslegime gelse cok konustun 3 kurus kazaninca kendini bisey sanma diyor. Ben gercekten sıkıldim. Annem 1 haftaligina izmire cagir ikiniz gezin dolasin kardes kardes dedi. Bende aradim senin bekar evinde napiyim ben dedi kapatti telefonu. Ne yapicam yol gosterin?

0|0
34

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...